Ātrie kredīti internetā – daudzu novērtēts finansu risinājums.

Ondo.lv – aizņemies izdevīgi:
– Tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas ;
– Vienkārša aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana ;
– Ātra kredīta izmaksa ;
– Iespēja visu kontroļēt – lietotāja profilā apskatāma visa svarīgā informācija par aizdevumiem un izdevīgiem piedāvājumiem.
Ja vajadzīgs ātrs naudas aizdevums, izvēlies Ondo.lv!
Lai bezprocentu kredīts no Ondo.lv drīzā laikā būtu tavā bankas kontā, jāveic tikai trīs vienkāršas darbības – jāreģistrējas www.ondo.lv un jāizvēlas vajadzīgo naudas summu un termiņu ; jāapstiprina reģistrācija ; jāgaida aizdevuma summa savā bankas kontā.
Svarīgi, ka bezmaksas aizdevums tiek izsniegts tikai jaunajiem Ondo.lv klientiem. Tomēr lieliskas ziņas gaida arī pastāvīgos klientus – piemēram, SMS kredīts, kas iespējams sākot ar otro aizņemšanās reizi.
SMS kredīts tiek nodrošināts tiem Ondo.lv klientiem, kuriem jau ir lietotāja profils Ondo.lv mājas lapā. Sms kredīts paver iespēju saņemt aizdevumu pat tad, kad nav pieejams dators – piemēram, iepirkšanās vai ceļojuma laikā. Vienkārši nosūti vienu pieprasījuma īsziņu un jau pēc neilga laika saņem sev nepieciešamo naudas summu savā bankas kontā!

KREDĪTS BEZ ĶĪLAS – ĒRTI UN VIENKĀRŠI

Kredīts internetā ir labs risinājums dažāda veida situācijās – piemēram, ja vajadzīgas finanses neparedzētu tēriņu segšanai. Lai arī paredzētie atmaksas termiņi ir diezgan īsi, tomēr ir iespējams vajadzības gadījumā atmaksas termiņu pagarināt.
Aizdevums pie Ondo.lv pieejams uz trīsdesmit dienām. Tomēr arī Ondo.lv piedāvā lielisku iespēju – pagarināt atmaksas termiņu.
Ondo.lv ātrais kredīts pieejams personām no 20 gadu vecuma. Pieejamā aizdevuma summa pirmajā reizē ir EUR 300. Aizņemoties atkārtoti, aizdevums tiek izsniegts līdz pat EUR 425.
Ondo.lv piedāvājumā arī kredīts bez ķīlas. Tas nozīmē, ka aizdevumu iespējams noformēt bez ķīlas, galvojuma un citu lieku formalitāšu kārtošanas. Ātrie kredīti – izdevīgs risinājums dažāda veida situācijās. Aizņemies izdevīgi arī tu- izvēlies Ondo.lv

ĀTRIE KREDĪTI INTERNETĀ – ONDO.LV