Brīžos, kad tik tiešām ir nepieciešama finansiālā palīdzība un naudu ir neiespējami dabūt no radiniekiem vai paziņām, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) dalībnieks Kredits7 veicinās neplānotot saistību veiksmīgu izpildi ar pakalpojumiem „ātrais kredīts”  un “ātrie kredīti internetā”. Abi pakalpojumi veidoti tā, lai Jūs konfidenciāli un bez rezonanses iegūtu nepieciešamo.

Interesanti: ātrais kredīts internetā un tā piešķiršana tiek pamatota ekomnomiskajos apsvērumos. Kādēļ gaidīt – uzzini kā paņemt kredītu un atrisini izaicinājumus tagad!

 

Izvēloties pakalpojumus ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā, kredītdevējiem un kredītņēmējiem jāņem vērā pamatnoteikumi, kurus akceptē katrs kredīdevējs. Noteikumi ir aktuāli kredīdevējiem un kredītņēmējiem, jo garantē gan aizdevēja spēju turpināt izsniegt aizdevumus, gan aizņēmēja iespējas atmaksāt tos:

izsniegt tikai atbilstoša lieluma aizdevumus atbilstoši savai aizdevumu izsniegšanas pieredzei;

saņemt aizņēmumu, ja ir neatbilstoša apmēra ienākumi vai citas parādsaistības.

Ja tiek izpildīti abi aspekti, ātrais kredīts internetā ir ilgtspējīgs gan no tā izsniedzēja, gan kredītēmēja skatupunktiem. Tāpat – ātrais kredīts internetā ļaus Jums izjust finansiālo mieru, nokārtojot nelielas parādsaistības vai citas saistības, saglabājot konfidencialitāti, jo par visiem izsneigtajiem Kredits7 kredītiem lietas kursā būs tikai kredītēmējs un devējs.

 

Jāņem vērā: atbilstība pakalpojuma „ātrais kredīts” piešķiršanas kritērijiem, nodrošinās tā ātrāku saņemšanu

 

Izsverot, ka aizdevums tik tiešām ir nepieciešams un piesakoties iespējai “ātrais kredīts”, ieteicams rūpīgi izzināt kredītu izsniegšanas kritērijus, piemēram:

gada procentu likme;

aizdevumu apkalpošanas maksas apjoms;

atmaksas datuma maiņas iespējas;

soda sankcijas un to lielums.

 

Lai ātrais kredīts nonāktu Jūsu rīcībā, mūsu mājaslapā ir nepieciešams veikt vien dažus soļus:

izvēlēties nepieciešamo naudas summu un atmaksas periodu;

reģistrēties, norādot visu nepieciešamo informāciju;

personas identifikācijas nolūkos, veikt pārskaitījumu viena eiro centa vērtībā.

 

Ņemot vērā, ka strauji mainās un attīstās komunikācijas iespējas, jebkuru jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konsultantiem elektroniskā veidā vai zvanot. Sazinoties ar klientu apkalpošanas speciāliestiem, Jūs saņemsiet atbildi uz jautajumu, kas ir ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā, kā arī sniegs vērtīgus padomus piemērotākā kredīta veida izvēlei. Izvēlieties aizdevumu rūpīgi, izvērtējot savas atmaksāšanas iespējas. Apmeklējiet www.kredits7.lv un pieņemiet ilgtspējīgu lēmumu!

Ātrie kredīti internetā ļaus Jums risināt arī pat sarežģītākās problēmas