Ātrais kredīts jeb kredīts internetā ir īpašs ar to, ka nauda bankas kontā tiek ieskaitīta neilgā laika periodā, visbiešāk dažu minūšu laikā. Kredīts internetā tiek saukts arī par sms kredītu, jo, lai dabūtu aizdevumu nepieciešams tikai nosūtīt sms . Naudas summa , kuru iespējams aizņemties ir mainīga dažādām kompānijām , vidēji tā ir no 50 Ls līdz 1000 Ls, bet pārsvarā sastopams, ka kompānijas dod iespēju aizņemties maksimums 250 Ls . Lai piesaistītu potenciālos aizņēmējus , uzņēmumi izdomā jaunus piesaistes veidus , visizplatītākais ir tāds, ka aizņemoties pirmo reizi , naudas summu jāatmaksā bez komisijas maksas – tik cik paņēmi, tik atdod. Vēl viens veids ir bonusu piešķiršana klientiem par citu cilvēku piesaistīšanu .

Iedzīvotāji izvēlas ņemt sms kredītu internetā, jo pārsvarā tur nav netiek prasīta izziņa, ķīla, galvojums un nav jāiesniedz citi dokumenti un papīru kaudzes, kā tas ir finanšu iestādē. Ir cilveki, kam finanšu iestādēs ir parādi līdz ar to sms kredīti ir veids kā saņemt ātri un ērti naudu ar 0% komisijas maksu (par pirmo aizņēmumu) vai ar mazu komisijas maksu, ja aizņematies otro reizi vai vairāk.

Lai saņemtu ātrie kredīti internetā , ir vajadzīga piekļuve internetam un mobilais telefons, un arī obligāti nepieciešams bankas konts uz kuru tiks nosūtīta aizņemtā kredīta summa . Tas viss notiek pāris minūšu laikā . Bet ir kāds ierobežojums, lai saņemtu aizdevumu, jābūt 19 līdz 63 gadus vecam (maksimālais vecums var mainīties, bet mazākais – galvenais būt pilngadīgam).

Sākumā izvēlies ātro kredītu kompāniju un piereģistrējies, Tev tiks piešķirts lietotāja profila konts, kurā varēsi sekot līdzi apmaksas datumus, pagarināt apmaksu un redzēt citu ar internetkredītu saistīto info, kā arī būsi pirmais, kas saņem jaunākos piedavājumus un info par jaunumiem .

Pārsvarā cilvēki izdomā paņemt internetkredītu , lai norēķinātos par nelieliem pirkumiem, piemēram, kad līdz algas dienai jāgaida nedaudz dienas, bet jāveic neparedzēti pirkumi pirkumiem}, jāapmaksā rēķini, atpūtai, citu kredītu apmaksai un tamlīdzīgi.
Lai Tev palīdzētu vieglāk izvēlēties , no kura pakalpojumu piedāvātāja aizņemties kredītu, ir izveidotas dažādas interneta lapas, kurās notiek ātro kredītu salīdzināšana.

Latvijā sms kredīti populāri kļuva ap 2006. -2007.gadu. {ātro kredītu } pakalpojumu sniedzējiem ir opencredit.lv, kurš sāka darboties 2007.gadā. Turklāt SohoCredit.lv ir 1. sms kredītu sniedzējs Latvijā, kurš saņēma jauno sms kredītu pasniegšanas licenci. SMScredit.lv ir līderis visā Baltijā , kad ir runa par ātro kredītu saņemšanu. Jau sākot no 2008. gada pasniedz kvalitatīvus pakalpojumus klientiem , tāpat 0,50 Ls no aizņemtajām summām ziedo labdarībai.

Pirms aizņemties kredītu apdomā atmaksas iespējas . Pirms izlemt vai ņemt ātro kredītu , vajadzētu apskatīt internetkredītu sniedzēju piedāvāto. Tev būtu jāpievērš uzmanība vairākiem jautājumiem:

Kuras ir tās kredītu kompānijas sniedz pašus izdevīgākos nosacījumus?

Lietas, kas jāņem vērā izvēloties internetkredītu.
Ātro kredītu salīdzināšana.
Kā arī citi padomi , kas būtu jāņem vērā izvēloties sms kredītu internetā.

Ātrie kredīti internetā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *