Iesākuma jau ar pašu aktuālāko informāciju, kas tiek pieminēta pirmā par jebkuru kreditoru. Pie Vivus ātrie aizdevumi pieejami 15 minūšu laikā, tas nozīmē to, ka izvēloties kredīta summu un piesakot to, pieteikums tiks izvērtēts 15 minūtēs un pozitīva lēmuma gadījumā aizdevums būs pārskaitīts uz jūsu kontu iepriekš minētajā laikā. Aizņemties iespējams līdz pat 1000 latiem, termiņā līdz diviem gadiem, kur summa tiek sadalīta ikmēneša maksājumos. Kā tas ir? Piemēram aizņemoties 500 latus uz vienu gadu, ikmēneša maksājums sastādīs 63 latus un 81 santīmu (aprēķināts izmatojot Vivus kalkulatoru), kopā summējot jāatgriež būs 765 lati un 72 santīmi. Pēc šī arī var aprēķināt procentu likmi.

Papildus info

No Vivus aizņemties var katru dienu laikā no 7:00 līdz 24:00. Lai saņemtu aizdevumu nepieciešams būt vismaz 19 gadus vecam, nepārsniedzot arī 70 gadu robežu. Ja vēlies saņemt ātro aizdevumu, tad tev nevarēs būt arī parādsaistības un iepriekš kavēti aizdevumu atmaksas termiņi. Vienlaikus var saņemt tikai vienu aizdevumu. Nav vajadzīgi arī pilnīgi nekādi dokumenti, lai saņemtu naudu nepieciešams vien reģistrēties sistēmā un izmantojot kredītu kalkulatoru pieteikt savu vēlamo aizdevumu. Arī pirmās iemaksas nav vajadzīgas atšķirībā no citiem kreditoriem, kā piemēram Mogo.lv, kur pieejams aizdevums auto iegādei, bet pašam jāsedz 10% no aizdevuma jeb auto vērtības. Visbeidzot, ja  jau esi Vivus klients, tev ir potenciāls arī saņemt lielāku summu par 1000 latiem, tad, ja iepriekš jau esi aizņēmies un atgriezis kredītu laikā.

Pelni ar Vivus

Izmantojot šo kreditoru iespējams pelnīt arī pašam. Piesaistot potenciālos kredītu ņēmējus, draugus, radiniekus vai jebkuru citu personu, kas pēc tavas piesaistes, reģistrēsies sistēmā un aizņemsies, tu nopelnīsi 10 latus, kuri jau 15 minūšu laikā būs pārskaitīti uz tava bankas konta. Lai izmantotu šo pakalpojumu arī pašam jābūt reģistrētam Vivus.lv.

Ātrie aizdevumi no Vivus
Tagged on:         

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *