Vai Tev arī ir zināmas situācijas, kad steidzami nepieciešama nauda, bet naudas maks ir tukš un bezspēcīgs? Tev nav arī iekrājumi vai kāds cilvēks, kas var aizdot nepieciešamo naudas sumu? Nepadodies, jo neviens nav pasargāts no pārlieku straujas algas un citu ienākumu izlietošanas. Šādās situācijās īpaši noderīgs būs ātrais kredīts. Mēs tev pastāstīsim – kāpēc tieši ātrais kredīts? Jo tas ir:

–  Ātrs! Ātrs veids kā iegūt nepieciešamo naudas summu. Nauda Tavā rīcībā mazāk kā 20 minūšu laikā! Vairums ātro kredītu kompāniju sola kredītu ieskaitīt 15 minūšu laikā.

–  Izdevīgs! Aizņemies pirmo reizi bez maksas, bez procentiem, bez pārmaksas.

–   Vienkāršs un Ērts! Lai saņemtu ātro kredītu nav nepieciešams doties ārpus mājām, gadījumā, ja turpat ir pieejams internets. Tieši interneta vidē piesaki aizdevumi. Vēl Tev būs nepieciešams bankas konts un mobilais telefons.

Ar ātro kredītu Tu vari uzsākt “cīņu” ar finansiālām problēmām, bet jāuzsver, ka ar – īslaicīgām finansiālām problēmām. Aizdevums nav piemērots, lai ilgstoši risinātu finansiālo līdzekļu trūkumu. Aizņemies ar pārliecību, ka aizdevumu spēsi atdot! Ātrais aizdevums ir uz termiņu – 30 dienas. Bet aizdevuma atmaksas termiņu par noteiktu maksu ir iespējams pagarināt. Pagarināšanas iespeja sniedz papildus drošības sajūtu, ka ja nu gadījumā pēc 30 dienām Tev nebūs pieejama nauda, ko atdot kompanijai, varēsiet termiņu pagarināt. Kredītu kompāniju solis pretī savam klientam – tieši klients nosaka īsto brīdi, kad aizdevums tiks atdots. Atceries, lai “nesabojātu” savu kredītvēsturi, visus maksājumus veic laicīgi, arī atmaksas termiņa pagarināšanas maksājumus.

Ātrais kredīts, ja aizņemsies pirmo reizi, ir vidēji 200 latus liels. Iespējams, ka gluži pietiekama naudas summa, lai atmaksātu kādu steidzamu maksājumu vai mazliet iepriecinātu sevi vai kādu sev tuvu cilvēku. Bet ja vēlēsies aizņemties atkārtoti – Tev būs pieejama lielāka naudas summa – lielāku plānu un ieceru īstenošanai! Tērē naudu pēc saviem ieskatiem, jo ātro kredītu kompanija nevar noteikt un ietekmēt veidu kā aizdevums tiks izlietots.

Ja esi nolēmis aizņemties, ieskaties www.creditpro.lv. Mēs esam izveidojuši viegli pārkatāmu kredītu salīdzināšanas tabulu, kur tieši Tu varēsi atrast sev vispiemērotāko aizdevēju. Creditpro.lv būs tavs ceļvedis, jo mūsdienās plašajā ātro kredītu kompāniju klāstā var apjukt. Aizņemies atbildīgi!

Ātrais kredīts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *