kredīts uz 24 mēnešiemJa meklē iespēju aizņemties lielāku naudas summu – pāris simtus vai pat Ls 1000 uz atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem, salīdzini arī interneta ātro kredītu pakalpojumu izsniedzēju piedāvājumu. Lai reģistrētos ātrajam kredītam internetā nebūs vajadzīgi galvotāji vai ķīlas un izziņas. Pietiks tikai ar regulāriem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi, un obligātu pilngadību. Reģistrācijas notiek kredītiestāžu mājas lapās, izmantojot mobilo telefonu un internetu.

Credit 24 piedāvā aizņemties summu no 50 līdz 1500, uz atmaksas termiņu no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. Credit24.lv pirmajā labā varēsi izpētīt atmaksas grafiku. 24 mēnešu garšs atmaksas termiņš pieejams tad, ja esi aizņēmies vismaz Ls 700 – ikmēneša maksājums tad sastādīs Ls 55,42. Aizņemoties pilnu summu Ls 1500 uz 24 mēnešiem, mēnesī būs jāmaksā Ls 117,50. Credit 24 aizdevuma pieprasījums izskata katru dienu no 8 rītā līdz 22 vakarā.

Vivus ātrais kredīta aizdevumā var saņemt no Ls 50 līdz 1000 ar atmaksas termiņu uz 24 mēnešiem. Uz 24 mēnešiem aizņemoties Ls 1000, ikmēneša maksājums sastādīs Ls 75,83. Taču Vivus katram klientam piešķir individuālu kredītlimitu, kuru var palielināt pakāpeniski. Vivus piedāvā atmaksas termiņa pagarināšanu, pārceļot ikmēneša maksājumu un maksājot par pagarināšanu. Vivus ātrais kredīts aizdevumus izskata katru dienu no 7 sītā līdz 22 vakarā.

Reģistrējoties ātrajam kredītam ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem, jābūt apdomīgam. Jāskatās, lai mēneša maksājums nepārsniedz 40 procentus no ienākumiem. Saņemtā nauda jātērē racionālos un pārdomātos pirkumos vai iecerēs. Par finansiālām grūtībām nekavējotie jāinformē kredītiestāde. Ātrais kredīts uz 24 mēnešiem ļaus realizēt ilgi plānotas ieceres, vienā reizē neiztērējot visus iekrājumus. Lai vajadzīgo naudas summu saņemtu tik tiešām ātri, vēlams rēģistrācijas maksu Ls 0,01 pārskaitīt kredītiestādes kontā, kas atrodas tavā bankā. Parasti kredītiestāžu konti ir atvērti visās lielākajās Latvijas bankās. Tas dod iespēju veikt ātru pārskaitījumu un ietaupīt uz transakcijas maksu. Seko līdzi ikmēneša maksājumiem, vienreiz sabojātu kredītvēsturi tik ātri nevarēs izlabot!

Ātrais kredīts uz 24 mēnešiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *