Lai arī ātrais kredīts Latvijā ir viens pieejamākajiem un vienkāršāk noformējamiem kredīta veidiem, pastāv vairāki ierobežojumi, kas kredītu neļauj saņemt viesiem, kas to vēlas. Viens no šādiem ierobežojumiem ir vecuma barjera – lai arī pilngadību Latvijā sasniedz 18 gadu vecumā, tikai daļā kompāniju pieejams ātrais kredīts no 18 gadiem.

Ātrais kredīts no citiem kredīta veidiem atšķiras ar tā vienkāršo noformēšanu – aizdevuma saņemšanai nav nepieciešamas neskaitāmas izziņas par ienākumu apjomu un regularitāti un personas materiālo stāvokli. Tāpat nav nepieciešama ķīla vai galvojums. Kredītu var noformēt internetā, pat neizejot no mājām.

Tomēr kredīta noformēšana ne vienmēr ir tik vienkārša, īpaši personām, kas tikko sasniegušas pilngadību. Lielākajā daļā ātro kredītu kompāniju aizdevumu izsniedz tikai personām, kas sasniegušas 20 vai 21 gada vecumu. Ātrais kredīts no 18 gadu vecuma Latvijā pieejams tikai sešās kompānijās:

  • Credit24.lv;
  • CreditON.lv;
  • AlfaCredit,lv;
  • GreenCredit.lv;
  • KredituCentrs.lv;
  • DolceCredit.lv.

Ja neskaita vecuma ierobežojumu ātrais kredīts no 18 gadiem ir tāds pats kā jebkurš cits ātrais aizdevums. Tas ir īstermiņa aizdevums ar mēneša procentu likmi 10-30 procentu apmērā.

Lai saņemtu ātro kredītu no 18 gadiem, nepietiek tikai ar to, ka persona ir sasniegusi pilngadību, jāizpilda arī vairāki citi nosacījumi.

Ātrais kredīts no 18 gadiem pieejams pastāvīgiem Latvijas iedzīvotājiem, neatkarīgi no tā vai persona ir valsts pilsonis. Lai saņemtu ātro kredītu no 18 gadiem, ir jābūt atvērtam kontam kādā no Latvijas bankām un aktīvam mobilā telefona pieslēgumam. Tāpat personai nedrīkst būt kavētu maksājumu pie citiem kredītdevējiem vai negatīvi ieraksti kredītvēsturē. Parasti šo kritēriju izpilde personām 18 gadu vecumā nerada.

Visgrūtāk izpildāmais nosacījums, lai saņemtu ātro kredītu no 18 gadiem ir pastāvīgu, regulāru un pietiekami lielu ienākumu esamība. Reti kuram jaunietim, kas tikko sasniedzis pilngadību ir stabila darba vieta vai kāds cits ienākumu avots. Tomēr, ja tāds ir, kredītu noformēt un saņemt ir vienkārši, tikai jāatceras, ka uz visiem kredītņēmējiem attiecas vienādi atmaksas nosacījumi, neatkarīgi no to vecuma.

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *