Ātrais kredīts internetā bez maksas un ātrie kredīti internetā bez ķīlas un galvojuma. Nav svarīgi, kā tiek saukts īstermiņa kredīts, jo galvenais, ka pirmais kredīts ir bez maksas – bez procentiem un komisijas maksas.

Pirmais kredīts bez maksas tiek saukts par bezmaksas kredītu, jo aizņemoties pirmo reizi, atmaksā tik, cik paņēmi. Saņem naudu visātrāk, jo naudas pārskaitīšanu notiks aptuveni 15 minūšu laikā. Visērtākās iespējas kredīta atmaksas pagarināšanai, kas nozīmē, ka kredīta atmaksas termiņu iespējams pagarināt.

Pirmais kredīts bez maksas

Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka aizņemoties kredītu Tu par kredīta izmantošanu nemaksāsi ne procentus, ne komisijas maksas, kā tas notiek parasti. Tur nav nekādu knifu, jo arī pirmais kredīts bez maksas ir bez ķīlas un galvojuma. Jums nebūs jāaizņemas atkārtoti vai jādara, kas cits, kas varētu kredītu padarīt par maksas kredītu. Šis piedāvājums dod Tev iespēju pirmo reizi aizņemties no SMScredit pilnīgi bez maksas – nekādas komisijas, nekādi procenti. SMScredit ir uzticams aizdevējs, kurš izsniegs pirmo kredītu līdz 150 Ls bez maksas. Tas nozīmē, ka aizņemoties piemēram 150Ls uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši 150Ls. Tu vari aizņemties arī citu summu, kāda Tev ir nepieciešama. Tie var būt 50 Ls, 80 Ls un 125 Ls uz laiku līdz 30 dienām. Maksimālā summa, kuru Tu vari aizņemties ir 150 Ls, bet maksimālais termiņš uz kuru Tu vari aizņemties ir 30 dienas.

Par aizņemšanos

Kā jau tika minēts, tad pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 200 Ls (atkarīgs no kredīta sniedzēja). Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma nosacījumus, otrajā reizē Tu varēsi aizņemties līdz 250 Ls, bet no trešās reizes varēsi aizņemties līdz pat 300 Ls. Katru nākamo kredītu Jūs varat saņemt, kad ir pagājušas 7 dienas. Ja šodien atmaksāsi kredītu bez maksas vai arī atkārtotu kredītu, tad pēc 7 dienām varēsi aizņemties atkal. Tu pēc 7 dienām varēsi aizņemties ātru un izdevīgu kredītu, kas ir bez ķīlas un galvojuma. Tu saņemsi lielisku apkalpošanu, kas ir viens no iemesliem, kāpēc klienti izvēlas uzticama aizdevēja pakalpojumus.

Pagarini kredīta atmaksas termiņu

Kā jau zināms, tad pirmajā, otrajā un katrā nākamajā reizē klienti var aizņemties kredītu ar maksimālo atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Papildus ir pieejams pakalpojums „pagarināt kredīta atmaksas termiņu”, kurš Jums dod iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu vēl par 7, 14 vai 30 dienām. Ja klients jūt, ka nespēs atmaksāt kredītu noteiktajā laikā, tad šis pakalpojums var būt lielisks risinājums, lai atliktu kredīta atmaksu.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt īstermiņa kredītu internetā no uzticama aizdevēja. Aizņemies tikai tad, kad Tev patiesi ir nepieciešams kredīts, kurš ir bez ķīlas un galvojuma, kā arī bez maksas.

Ātrais kredīts internetā bez maksas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *