8808060Ja pienāk situācija, kad steidzami vajadzīga nauda, der paturēt prātā tādu iespēju, kā ātrais kredīts, kas ir labs aizdevums tiem, kuriem papildu naudas līdzekļi nepieciešami tikai uz īsu laiku.

Ātrie kredīti pieejami arī kā sms kredīts, kas ir atkārtots ātrais aizdevums, kurš tiek piešķirts pēc īsziņas aizsūtīšanas kredīta nodrošinātājam, kāda ir, piemēram, firma Kredīts365. Kredīti internetā kā jebkurš kredīts ir jāņem ar apdomu un jāatdod noteiktajā termiņā.

LABS AIZDEVUMS – IZDEVĪGS UN DROŠS

Pirms ņemt kredītu pie viena konkrēta uzņēmuma, ir nepieciešams saprast, kura sniegtais kredīts ir tiešām labs aizdevums. Iespējams droši uzskatīt, ka ātrais aizdevums ir labs aizdevums tādā situācijā, ja to iespējams saņemt klientam nepieciešamajā apjomā, bez tam kredīts tiek dots ar labiem nosacījumiem. Piemēram, aplūkojot kredītdevēja Kredīts365 tiēssaistes vietni kredits365.lv var noskaidrot, ka pirmajā reizi paņemot ātro kredītu, tas ir pieejams bez komisijas maksas. Citi aizdevuma noteikumi norāda, ka 1. reizē ātrie kredīti tiek izsniegti summā līdz 300 EUR, taču katrs turpmākais ātrais aizdevums tiks piedāvāts  jau palielinātā apmērā. Turklāt regulārajiem kredītņēmējiem, kam kredīti internetā vajadzīgi biežāk nekā vienreiz, tiek nodrošināti īpaši atlaižu apjomi

ĀTRIE KREDĪTI TIEM, KAM NEAPTRAIPĪTA KREDĪTVĒSTURE

Ātrais aizdevums parasti tiek izsniegts tikai cilvēkiem, kam kredītdevējs atzīst, ka var uzticēties. Tieši tāpēc, pirms tiek sniegta pozitīva atbilde par to, ka ātrais kredīts ir sekmīgi iedots, tiek izpētīta potenciālā aizņēmēja kredītvēsture. Labs aizdevums tiks dots tikai, ja tā būs neaptraipīta. Tāpat ātrie kredīti netiks izsniegti gluži jebkuru vecumu cilvēkiem – tāpēc nenoliedzami jānoskaidro konkrētā aizdevēja nosacījumi. Kā Piemēram daži kredīti internetā ir pieejami tikai aizņēmējiem divdesmit līdz 65 gadu vecuma ietvaros. Savukārt, sms kredīts tiks izsniegts tikai tad, ja pirmajā reizē aizņemoties pie šī konkrētā kredīta devēja, klients ir atmaksājis visu summu laicīgi. Ja atbildīsi šim nosacījumiem, tad salīdzinoši droši ātrie kredīti Jums tiks doti pie visiem ātro kredītu izsniedzējiem.

ĒRTS RISINĀJUMS NEGAIDĪTĀM DZĪVES SITUĀCIJĀM  – SMS KREDĪTS

Ja pirmais ātrais kredīts pie konkrēta kredīta devēja ir nomaksāts veiksmīgi, tad citreiz pieejams būs arī sms kredīts. Tas arī ir ātrais kredīts, taču tas ir citādāks kā pārējie kredīti internetā, jo Tev nebūs vairs nepieciešams īpaši reģistrēties. Atliks gluži vienkārši nosūtīt vienu īsziņu no kredītdevēja datu bāzē reģistrētā mobilāun sms kredīts Jums tiks piešķirts dažu minūšu laikā. Svarīgākais atcerēties, ka sms kredīts gluži kā ikviens cits ātrais aizdevums ir jānomaksā termiņā, tāpēc izvērtē paša spējas aizņēmumā iegūto summu samaksāt laikā, pirms pieteikšanās aizņēmumam!

ĀTRAIS KREDĪTS CILVĒKIEM BEZ SABOJĀTAS KREDĪTVĒSTURES