Ātrais kredīts bez darba vietasSaņemt aizdevumu, pat ja esi bez darba? Jā, tagad iespējams pat tas. Šādu iespēju piedāvā vairākas aizdevumu kompānijas- Ferratum, Vivus, Viasms, Smscredit. Ja vien ir laba kredītvēsture, saņemt ātro kredītu nevajadzētu būt problēmai- pat tad, ja nav pastāvīgas darba vietas. Aizdevuma pieteikuma izskatīšanā var tikt vērtēta ātrā kredīta pieprasītāja finansiālā situācija, bet pie ienākumiem nav pieskaitāma tikai darba alga- piemēram, arī sociālie pabalsti ir regulāri ienākumi.

Pirmais kredīts bez maksas!

Vēl viena laba ziņa- daži no aizdevējiem piedāvā pirmo kredītu bez maksas, kas nozīmē, ka jāatdod tik, cik aizņēmies. Lai arī pirmajā reizē aizdevuma summa ir neliela- vidēji 150-200 latu, tomēr arī tas var būt labs atbalsts un risinājums īslaicīgām finansiālām grūtībām. Tikai jāņem vērā fakts, ka noteiktie atmaksas termiņi ir 30-45 dienas, tāpēc, pirms aizņemties, jābūt drošam, ka šī termiņa ietvaros aizdevumu būs iespēja atmaksāt. Termiņa pagarināšana jau ir maksas pakalpojums.

Pastāvīgajiem klientiem lielāki aizdevumi

Savukārt, pastāvīgie klienti var saņemt  jau ne tikai lielāka apmēra aizdevumus, bet arī īpašos bonusus, kas ir pieejami, pateicoties dažādām aizdevēju un to sadarbības partneru rīkotām akcijām- biļetes uz dažādiem pasākumiem, atlaižu kuponus pirkumiem, samazinātu komisijas maksu un citus labumus. Sīkāka informācija par īpašajiem piedāvājumiem pieejama aizdevēju mājaslapās.

Jāpiebilst arī, ka ātrais kredīts bez darba vietas tiek izsniegts arī bez ķīlas vai galvojuma. Viss, kas ir vajadzīgs, lai saņemtu šādu aizdevumu- deklarēta un faktiska dzīvesvieta Latvijas teritorijā, bankas konts un atbilstība noteiktai vecuma kategorijai- Latvijā ātrie kredīti tiek izsniegti personām no 18- 75 gadu vecumam. Un, protams, vajadzīga arī  pārliecība, ka kredītu būs iespējams atmaksāt.

Ātrais kredīts bez darba vietas internetā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *