ātrais aizdevums bez ķīlasSteidzami nepieciešami papildus līdzekļi īslaicīgu finanšu grūtību risināšanai vai kādas idejas realizēšanai? Vivus piedāvātais ātrais kredīts bez ķīlas būs lielisks risinājums. Tas ir ļoti ātri un vienkārši noformējams kredīta veids, ko ir iespējams saņemt pat neizejot no mājām, ja vien Jums ir pieejams internets un ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Aizdevuma saņemšanai Jums nevajadzēs kārtot tādas formalitātes kā ķīla vai galvojums.

Vivus piedāvātais kredīts ir ātrais aizdevums bez ķīlas. Tas nozīmē, ka tas ir pieejams bez nodrošinājuma mantiskas vērtības jeb ķīlas veidā. Tāpat aizdevumam nav nepieciešams galvojums vai citu laikietilpīgu un sarežģītu formalitāšu kārtošana. Jūs varat saņemt aizdevumu pat neizejot no mājām.

Ātrais aizdevums bez ķīlas pie Vivus ir pieejams veicot dažas pavisam vienkāršas darbības:

  • Dodieties uz Vivus mājas lapu;
  • Veiciet reģistrāciju;
  • Noformējiet aizdevumu.

Parasti ātrais aizdevums bez ķīlas pie Vivus ir pieejams vien 15 minūšu laikā. Gan kredīta noformēšana, gan reģistrācija ir ļoti vienkārša – Jums atliek tikai sekot norādēm un ievadīt prasīto informāciju. Lai apstiprinātu reģistrāciju, Jums būs jāpārskaita vienu santīmu liela reģistrācijas maksa no savas bankas konta. Tas nepieciešams, lai Vivus varētu pārliecināties par kredīta ņēmēja personību un iegūt precīzas bankas konta, uz kuru jāpārskaita aizdevums, detaļas.

Vivus ātrā aizdevuma bez ķīlas maksimālais apmērs var būt līdz pat 1000 latiem, kas ir ievērojami vairāk nekā piedāvā lielākā daļa citu aizdevēju. Arī atmaksas termiņš pie Vivus ir garāks – līdz pat 24 mēnešiem. Parasti līdzīgi aizdevumi ir jāatmaksā viena mēneša laikā, liedzot iespēju aizņemties personām, kas nevar atļauties visu aizdevuma summu atmaksāt uzreiz ar vienu maksājumu.

Vivus izsniedz aizdevumus Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Lai to saņemtu, ir nepieciešams e-pasts, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un atvērts bankas konts, ar ko apstiprināt reģistrāciju un uz kuru tiks pārskaitīta aizdevuma summu. Vivus kredīts nav pieejams personām ar pārkāptām parādsaistībām un kavētiem kredītu maksājumiem.

Doties uz Vivus.lv mājas lapu

Ātrais aizdevums bez ķīlas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *