Pievilcīgs, ērts un iedvesmojošs – šīs trīs kvalitātes nāk prātā, ja runājam par ideālo atpūtas krēslu. Tomēr katram šie jēdzieni var nozīmēt ko citu. Piemēram, smalkas miesas būves dāma pilnīgu relaksāciju gūs pavisam citā krēslā nekā cienījama vecuma kungs.

Latvijas meistardarbnīcā „Maffam Freeform” top ekoloģiskas, izcila dizaina mēbeles, tostarp atpūtas krēsli. Talantīgais dizaineris Raimonds Cīrulis ir radījis dažādu modeļu no bazalta šķiedras izgatavotus atpūtas krēslus. Ar rokām radot katru dizaina atpūtas krēslu, tiek domāts par topošo krēsla saimnieku. Tāpēc ikviens krēsls ietver savu būtību, enerģētiku un izmantojuma iespējas.

Relaksācijas krēsli citu krēslu vidū atšķiras ar lēzeno atzveltni. Tāda visnotaļ ir modernā un jaukā dizaina atputas kreslam LUCKY WHALE. Kad mazie valēni pirmo reizi aptver okeāna bezgalību, viņi sāk izdvest guldzošas skaņas, kas apliecina to sajūsmu. Pamēģiniet novietot šo vaļa vārdā nosaukto krēslu dārza mīļākajā vietā un, ļoti iespējams, iemantosit kaut ko no vaļa brīvības un apmierinātības sajūtas.

Bet varbūt Jūsu ideālajam atpūtas krēslam jābūt ar lieliem roku zviļņiem? Tādā gadījumā iekārtojieties ērtāk uz krēsla MANU King. Tā atzveltne gan ir mazliet stāvāka nekā atpūtas krēslu tēvocim LUCKY WHALE, taču tas iemieso kaut ko no karaļu krēslu godības. Iespējams, pat skudras ieraugot Jūs šajā krēslā, savu gaitu turpinās pa citu taku. Izmērā līdzīgs MANU King, tikai bez roku balstiem, ir krēsls EGO.

Maffamfree.com ir atrodams vēl kāds ļoti neparasts krēsls – MANU Nest. Iekārts piemājas ābelē, tas drīzāk atgādinās taureņu kūniņu nekā krēslu. Interesanti, kāds izskatās saulriets raugoties caur bazalta matiem?

Atpūtas krēslam pa pēdām

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *