asusshop.lv interneta veikalsStatistika ir interesanta lieta, jo to var pētīt un pavērst sev pozitīvā gaismā katrs, kurš kaut nedaudz no tā kaut ko saprot. Taču pasaules tehnoloģiju tirgū, statistikas dati ir nepieciešami un obligāti, lai varētu izpētīt visus kāpumus un kritumus, kas saistīti ar konkrēto kompāniju. Ja skaitļi iet uz augšu, tātad bizness iet no rokas, taču, ja tie krītas, ir nepieciešams sākt atkal veidot jaunus konceptus un darīt visu, lai noturētu pozīciju un nekristu aizmirstībā.Globālais planšetdatoru tirgus.

Kad tika izziņoti statistikas dati par šā gada pirmo ceturksni, ASUS pārstāvji noteikti berzēja rokas un viens otru uzslavēja par labo sadarbību. Pēc statistikas datiem, 2013. gada 1. ceturksnī , ASUS kontrolēja 5.5% no globālā planšetdatoru tirgus, kas ir ārkārtīgi liels kāpums salīdzinot ar pagājušā datiem, kad ASUS kontrolē bija tikai 3.1%. Ņemot vērā to, ka ne tikai ASUS datori, bet arī planšetes ir ārkārtīgi pieprasītas visā pasaulē, šis skaitlis nākošajā gadā dažādos statistikas datos noteikti, ka būs vēl lielāks.

Stacionāro datoru tirgus.

Kā zināms ASUS piedāvā ne tikai planšetes un portatīvos datorus, bet arī stacionāros datorus dažādiem patērētāju lokiem. Šā gada pirmajā ceturksnī, ASUS kontrolēja 7.9% stacionāro datoru tirgu Eiropā, Vidējos Austrumos un Āfrikā. Ai arī salīdzinot ar pagājušā gada datiem, rādītājs ir nedaudz krities, tas nenozīmē to, ka ASUS datori nav nevienam vajadzīgi. Tas nozīmē to, ka šajā lauciņā abu laiku nav bijuši nekādi jaunumi, kas liecina par to, ka, iespējams, jau nākošajā gadā varēsim sagaidīt jaunumus saistībā ar stacionāro datoru nišu.

Āzijas tirgus.

ASUS ir Taivānā bāzēta kompānija, kas tiek uzskatīta par vienu no atpazīstamākajiem Āzijas produktiem. Šā gada pirmajā ceturksnī, arī Āzijas stacionāro datoru tirgū ASUS ir nedaudz zaudējis savas pozīcijas, taču skaiti nav liels – no 7.5% rādījums ir noslīdējis līdz 7.3%.

Ai arī šie skaitļi izskatās nelieli, nišas specifikas dēļ tie ir ievērojami. ASUS, kā zināms, ir viens no 5 populārākajiem tehnoloģiju gigantiem un viens no top 3 līderiem portatīvo datoru ražotnē.

Asusshop.lv datoru veikals, piedāvā plašu Asus ražotāja datoru piedāvājumu un datortehniku, ienāc un apskaties!

ASUS datori – statistika un skaitļi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *