Pirmais kredīts bez maksas smscredit1Finansiālie līdzekļi ir vajadzīgi ikvienam. Mājokļa labiekārtošanai vai vienkāršām, ikdienišķām lietām – pārtikai vai sadzīves precēm. Neatkarīgi no tā, kādam nolūkam Tev ir vajadzīga nauda, Tu to vari iegūt vien dažu minūšu laikā, izvēloties SMSCredit piedāvātos pakalpojumus. Īstermiņa kredīti jeb ātrie kredīti ir paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai.

SMSCredit klientiem piedāvā naudas kredītus, ko pieteikt un saņemt ir vienkārši un ātri. Savukārt, ja esi jaunais klients, pieejams pirmais kredīts bez maksas. Reģistrēties un pieteikties ātrajam kredītam vari trīs dažādos veidos. To izdarīt vari internetā, autorizējoties savā lietotāja profilā, izvēloties vajadzīgo summu un atmaksas termiņu. Kad tas izdarīts, atliek vien apstiprināt pieteikumu. Otrais variants SMS kredīts, sūtot īsziņu. Izmantojot tālruņa numuru ar kuru esi reģistrējies SMScredit.lv, nosūti īsziņu uz numuru 157, norādot nepieciešamo summu eiro, atmaksas termiņu un lietotāja profila paroli, tieši šādā secībā. Un trešais variants, piezvani! Kad būsi reģistrējies, piezvani uz 67 333 990 un nosauc cik lielu naudas summu nepieciešams aizņemties un nosauc arī termiņu uz cik ilgi laiku vēlies aizņemties ātro kredītu.

SMSCredit saviem klientiem piedāvā naudas kredītu interetā. Aizņemties internetā ir patiešām ērti un pats galvenais, ātri. Aizņemties naudu internetā ir arī izdevīgi, jo maksa par kredīta noformēšanu un reģistrēšanos ir tikai 1 cents, kas tev no sava bankas konta būs jāpārskaita kreditēšanas iestādei. Kas attiecas uz kredītu atmaksu, ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja maksājumu nevari veikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Jo mazāka naudas kredīta summa, jo mazāka būs pagarināšanas maksa.

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinies ar SMSCredit.lv speciālistiem. Sazināties ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru Tu vari, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv.

AR SMSCREDIT SAŅEM NAUDAS LĪDZEKĻUS SAVĀ KONTĀ BEZ PROCENTIEM!