berendsen.lv mainamie paklaji, pakalju servissEsat nomocījies ar to, ka sliktos laika apstākļos, jūsu darbavietas grīdu virsmas bieži nepaliek tīras, neskatoties uz to, ka grīdas tiek bieži slaucītas un mazgātas? Pakalpojums maināmo palkāju serviss, ko piedāvā uzņēmums Berendsen būs noderīgs šinī gadījumā. Ar šī pakalpojuma atbalstu biroja grīdas ilgāku brīdi tiks paturētas tīras un grīdas tiks labāk aizsargātas. Īpaši noderīgs maināmo paklāju serviss, kā arī pārējie kompānijas Berendsen piedāvātie pakalpojumi var būt ļoti slapjos laika apstākļos.

Maināmo paklāju paklāju serviss piedāvā iespējas ar, kā atbalstu, ieguldot mazāk resursu, jūs nodrošināšiet labāku iznākumu. Paklāju serviss sniedz iespēju garantēt:

•   tīras grīdas ilgāku laiku;

•   mazākas izmaksas telpu uzkopšanai;

•   ne tik daudz darba telpu tīrīšanai.

Jūs tiešām varēsiet ietaupīt – Berendsen pakalpojums nenoņemās ar sekām – pakalpojuma būtiskākais pienākums ir nepieļaut telpu pienēsāšanu ar netīrumiem un mitrumu.

Paklājus serviss iekļauj dažādus pakalpojumus, piemēram, maināmo paklāju noma, paklāju mazgāšana, transportēšana un nomaiņa. Jāpiebilst, ka paklāju serviss nozīmē arī, ka maināmie paklāji būs īpaši apstrādāti, lai tie labāk veiktu vajadzīgās funkcijas. Darbinieki, kuri darbojas šajā uzņēmumā, nodrošinās, lai jūsu birojā esošie maināmie paklāji nepārtraukti ir labā kondīcijā un pārliecinoši veic atbilstošos uzdevumus.

Paklājus nav vajadzīgs iegādāties, ja jums ir pieejama maināmo paklāju noma – šī ir īpaši svarīga pakalpojuma priekšrocība. Ja tas nebūtu pieejams jums vajadzētu rēķināties ar daudz lielākām grīdassegu izmantošanas cenām. Paklāju noma sniedz arī vairākus citus ieguvumus, proti, grīdas nevajag uzkopt katru reizi, kad kāds ienāk pa durvīm, un grīdu segums ir labāk pasargāts. Pazemināsies risks nokrist, jo grīdas paliks sausas, tīras pat tad, ja ārā līst.

Ņemot vērā to, kuram mērķim jums paklājs nepieciešams, jāizvēlas citādāks paklāja tips. Proti, kokvilnas grīdassegas var savākt līdz 5 reizēm lielāku undens daudumu nekāir to svars, tāpēc paklāji lieliski derēs lietainā laikā, savukārt, gumijas paklāji ir piemēroti lielo gružu savākšanai. KompānijaBerendsen izīrē dažādu veidu paklājus, tiek izīrēti gan kokvilnas paklāji, gan skreiperi, kā arī grīdassegas īpašas atmosfēras nodrošināšanai un kompānijas tēla uzlabošanai.

Ar Berendsen lietaini laika apstākļi vairs neradīs grūtības – Berendsen.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *