siltumsūkņa montāžaCīnies ar ūdens apgādes izraisītajām problēmām? Gribi uzturā droši lietojamu ūdeni? Darbinieki no Udensjums.lv sniegs nepieciešamo palīdzību šo jautājumu atrisināšanā! Firmas SIA “Ground Water” servisa klāstā profesionāli ūdens pieveduma sistēmas risinājumi un citi ar tās ierīkošanu saistītie pakalpojumi. Mini ekskavatora serviss, siltumsūkņu montāža utt. Iepazīsties ar servisa piedāvājumu Udensjums.lv.

Kā viens no sniegtajiem pakalpojumiem ir mini ekskavatora pakalpojums. Mini ekskavatoru var izmantot dažādos darbos. Par piemēru, piemājas teritorijas apstādījumu veidošanai, arī sniega un būvgružu izvešanai! Teritorijas labiekārtošanai mini ekskavatora pakalpojumi piemērots augsnes sagatavošanai apstādījumiem un celiņu ierīkošanai. Siltumsūkņu ierīkošana privātmājas autonomās apkures montāžā ir viens no servisiem, ko organizē uzņēmums SIA “Ground Water”. Siltumsūkņi mazina privātmājas energopatēriņu apsildei par teju 80 % , salīdzinot ar citiem apsildes risinājumiem. Uzzini vairāk-http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/geotermiskas-apkures-zondes-uzstadisana

Uzturā izmantojamu ūdeni var iegūt no dažādiem zemes slāņiem: augšējā zemes kārta, dolomīta slānis un smilšakmens. Variants, kas ir atbilstošākais privātmājām, ir ūdens ieguves variants no dolomīta slāņa – ar artēziskā urbuma ierīkošanu. Udensjums.lv profesionāļu kompetencē ir artēzisko aku urbšana, kas klientiem nodrošina labas kvalitātes, brīvu no bakterioloģiskā piesārņojuma ūdeni. Kā viena no problēmām, kas varētu izcelties, ir pastiprināti lielais dzelzs un kaļķa līmenis, ko diezgan viegli un iedarbīgi var atrisināt ar ūdens atdzelžošanas filtru montēšanu. Dziļurbuma ierīkošana ir ieteicama arī tiem, kas dzīvo piepilsētā un vēlas tīru un “garšīgu” dzeramo ūdeni.

Ja pašlaik nepieciešama artēziskās akas ierīkošana, siltumsūkņu uzstādīšana vai mini ekskavatora pakalpojums, griezies pie ekspertiem no Udensjums.lv. Tev visizdevīgākie un iespēju robežās optimālākie ūdens apgādes varianti ar ilgu kalpošanas laikaposmu.

ARTĒZISKO AKU URBŠANA, APSILDES SISTĒMAS MONTĀŽA, DAŽĀDI ŪDENS PIEGĀDES FORMU RISINĀJUMI UN CITI PAKALPOJUMI UDENSJUMS.LV