Mūsdienās dzīve bez interneta nemaz nav iedomājama. Darbs, skola, mācības un pat izklaide pārsvarā balstās uz interneta resursu izmantošanu. Laiks iet un līdzi tam mainās arī interneta piedāvājumi. Agrāk plaši pazīstamais Apollo internets, tagad vairāk ir atpazīstams ar vārdu Lattelecom DSL internets. Jāuzsver, ka savulaik Apollo bija tā interneta vietne, kura veicināja interneta pakalpojumu attīstību, piedāvājot līdz šim nezināmas iespējas interneta vidē. Viens no šādiem inovatīviem risinājumiem bija augstas interneta televīzijas kvalitātes nodrošinājums.

Arī DSL internets sniedz daudz priekšrocību, piemēram, internetu var pieslēgt visās vietās, kur klientam ir ievilkta tālruņa līnija. Daudzi ir novērojuši, ka mājas interneta noslogojums brīvdienās, svētku dienās ir lielāks nekā parasti, tas rada bažas par interneta ātrumu. Taču DSL interneta gadījumā tā nav problēma, jo pakalpojumu sniedzējs Jums garantē pieslēguma stabilitāti.

Galvenās interneta lietotāju prasības ir ātrums un pieejamība. To Jums noteikti var garantēt Lattelecom ar plašu interneta piedāvājumu spektru. Šajā kompānijā katrs atradīs savām prasībām un vēlmēm atbilstošāko variantu, jo Lattelecom interneta ātrums ir iespējams sākot no 2 Mbit/s līdz pat 500 Mbit/s. Tāpat klientam tiek dota izvēles brīvība, ikviens var ņemt tādu komplektu vai pieslēguma veidu, kas atbilst viņa finansiālajām iespējām. Jo Lattelecom internetu var ierīkot un lietot par krietni mazākām izmaksām nekā tas būs citās kompānijās. Turklāt Latvijas iedzīvotājiem nebūs jāraizējas par pakalpojuma pieejamību, jo Lattelekom internets ir pieejams ne tikai lielpilsētās, bet arī lauku reģionos. Lielākā daļa lietotāju atzīst, ka tas ir pats izdevīgākais interneta pieslēgums mājsaimniecībām. Viņus apmierina gan kvalitāte, gan pakalpojumu cena. Jāteic, ka īpaši izdevīgi noteikumi ir jaunajiem klientiem. Dažādas akcijas un piedāvājumus ar atlaidēm var atrast uzņēmuma mājas lapā.

 

Apollo internets

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *