Mūsdienu dinamiskais dzīves ritms prasa būt zinošam dažādās jomās. Būtiskas ir arī valodu zināšanas – tās noder dažādās dzīves jomās un ļauj paplašināt robežas. Pat tad, ja skolā neesi bijis pats apzinīgākais skolnieks, to vari labot tagad un sev interesējošo svešvalodu apgūt kādos no pieejamiem kursiem.

Angļu valodas kursi

Bez šaubām, iecienītākie ir angļu valodas kursi. Tas ir arī skaidrs – angļu valoda ir populāra visā pasaulē. Tādēļ angļu valodas kursi var būt patiešām vērtīgi.
Angļu valoda ir ļoti plaša valoda, tāpēc arī angļu valodas kursi tiek piedāvāti vairākos līmeņos, līdz ar to ikviens var izvēlēties sev atbilstošo, no kura sākt savu zināšanu pilnveidi.

Franču valodas kursi dažādām vajadzībām

Pasaulē īpašu lomu spēlē franču valoda – tā ir dzimtā valoda aptuveni 70 miljoniem cilvēku, tā ir oficiālā valoda ANO iestādēs un dažādās starptautiskās organizācijās un Francija ir pasaules līdere luksus preču un delikatešu ražošanā. Nereti dzirdams, ka franču valodu iemācīties ir visai sarežģīti, tomēr teicami franču valodas kursi spēj pārliecināt par pretējo. Ja tiek apmeklēti labi franču valodas kursi, kur ir zinoši pasniedzēji un efektīvas mācību stratēģijas, šo skaisto valodu var apgūt ātri un salīdzinoši vienkārši. Pats svarīgākais ir to ļoti vēlēties.
Franču valoda ir otrā apgūtākā svešvaloda pasaulē – ja gribi būt viens no tiem, kas pārzina šo brīnišķīgo valodu, franču valodas kursi būs īstais risinājums.

Vairāk informācijas- http://www.skrivanek.lv/lv/pakalpojumi/valodu-kursi-privatpersonam/grupu-kursi/francu-valodas-kursi.aspx

Vācu valodas kursi

Vācu valodu par dzimto dēvē vairāk kā 100 miljonu cilvēku – tas vien ir iemesls, lai šo valodu iemācītos, jo tādā veidā iespējams būtiski uzlabot savas komunikācijas prasmes. Vācu valodas kursi pie mums ir visai plaši apmeklēti – tos piedāvā dažādas mācību iestādes. Būtiski, ka vācu valodas kursi piemēroti ne vien pieaugušajiem, bet arī bērniem.

Valodu kursi uzņēmumiem – daudzveidīgas iespējas darbinieku izaugsmei

Šajos laikos, kad daudzi uzņēmumi slēdz starptautiskus sadarbības līgumus un atver filiāles dažādās valstīs, būtiska nozīme ir darbinieku svešvalodu zināšanas līmenim. Lai to pilnveidotu, par piemērotu risinājumu var kļūt valodu kursi uzņēmumiem. Pirmkārt, valodu kursi uzņēmumiem var tikt organizēti gan izvēlētā mācību centra, gan uzņēmuma telpās. Otrkārt – apmācības tiek pielāgotas konkrētā uzņēmuma vajadzībām un vīzijai.

Aktuāli tulkošanas pakalpojumi? Uzzini, kas jāņem vērā, izvēloties piemērotāko pakalpojumu sniedzēju!

Neatkarīgi no darbības veida un dzīves mērķiem, ir brīži, kad nepieciešami tulkošanas pakalpojumi. Tādos brīžos jāatrod tulkošanas birojs, kura sortimentā ir aktuālie tulkošanas pakalpojumi. Nav būtiski, kāda veida tulkošanas pakalpojumi nepieciešami – sinhronie, tulkošana zīmju valodā vai filmu dublēšana, būtiski, lai tulkošanas birojs būtu drošs un uzticams un varētu nodrošināt vislabāko kvalitāti. Izcils tulkošanas birojs spēj nodrošināt profesionālus un piedāvā modernus risinājumus dažādām prasībām.
Vācu valodas kursi, valodu kursi uzņēmumiem, tulkošanas birojs, tulkošanas pakalpojumi, , kā arī dažādi citi ar valodu saistīti pakalpojumi šobrīd ir plašā izvēlē. Izvēlies labākos risinājumus tieši savai situācijai!

Apgūsti svešvalodas un pārliecinies par visām iespējām, ko tās sniedz!