siltumsūkņu uzstādīšanaJa tavam mājoklim aktuāli ir uzstādīt neatkarīgo ūdens apgādes sistēmas kompleksu, konsultējies ar speciālistiem no uzņēmuma SIA “Ground Water” Udensjums.lv. Te iespējams arī tāds pakalpojums kā siltumsūkņu uzstādīšana.

Šobrīd kvalitatīvs dzeramais ūdens Latvijas teritorijā tiek iegūts no vairākiem pazemes slāņiem. Sļāni ir pēc skaita 3: augšējais jeb kvartāra , dolomīta zemes kārta un trešais zemes slānis smilšakmens. Atkarībā no atrašanās vietas dzeramā ūdens iegūšanas specifikas un iespējām tiek pielāgots atbilstošākais variants dziļurbuma veidošanai un ūdens apgādes sistēmas izveidošanai. Te iespējams arī tāds pakalpojums kā siltumsūkņu uzstādīšana.

Dziļurbumi ir biežāk sastopamais ūdens ieguves variants, tai skaitā ideāls variants mājas, lauku vasarnīcas u.c. uzturā lietojamā ūdens jautājuma izkliedēšanā.

Artēziskais urbums jeb dziļurbumi

Dziļurbumā esošais ūdens atrodas starp ūdens necaurlaidīgiem zemes slāņiem, un dažu reizi ūdens sastāvā ir liels dzelzs un kaļķa koncentrāts. To jautājumu ir iespējams viegli atrisināt ar filtra, atdzelžošanas, ūdens mīkstināšanas ierīču pielāgošanu. Ūdens, iegūts no dziļākām pazemes kārtām,  ir aizsargāts no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, līdz ar to tīrāks un kvalitatīvāks. Profesionāļi no Udensjums.lv dziļurbumu attiecīgajā vietā ierīko pamatojoties uz noteiktiem punktiem: kāds ir pasūtītājam izdevīgāko ūdens pieveduma sistēmu, kāds būs ūdens patēriņš un kādā dziļumā noteiktajā lokācijā var iegūt kvalitatīvu, uzturā izmantojamu ūdeni.

Salīdzinot ar citām ūdens pieveduma sistēmām artēziskajā urbumā ir praktiski neizsīkstošas ūdens rezervuāri, tam ir pastāvīga ūdens pieplūde un ar to var nodrošināt ļoti lielu ūdens patēriņu. Atkarībā no dziļurbuma dziļuma, konstrukcijām un grunts sastāva, tā montāža aizņem aptuveni 3 – 10 dienas. Ja esi iecerējis privātmāju vai vasarnīcu nodrošināt ar kvalitatīvu dzeramo ūdeni, speciālisti no Udensjums.lv piedāvās vajadzīgo konsultāciju un uzinstalēs lokācijai atbilstošāko variantu.

Zemes slāņu ūdens – alternatīvi ūdens rezervuāri