alcheimersAprūpes centrs “Dzintara melodija” ir vieta senioriem, kurā jūsu radinieki var ērti vadīt laiku un saņemt vajadzīgo palīdzību. Tajā tiek nodrošināta gan ikdienas aprūpe, kā arī mediķu atbalsts, ja šāda veida atbalsts vajadzīgs. Aprūpes centrā tiek sniegts it viss nepieciešamais, lai uzturēšanās tajā it patīkama – īpaši piemērots aprīkojums, vienvietīgas un divvietīgas istabiņasun zinoša personāla palīdzība. Alcheimers ir slimība, kuras pacientus kopj pie seniorbatlic.lv.

Aprūpes centrs ir Rīgā, desmit minūšu attālumā no Pilsētas centra rajona. Pateicoties tam, tuvinieku satikšana ir patiešām ērta. Turklāt jums būs izdevība kopā apmeklēt kultūras un cita veida pasākumus. Tur tiek sniegti šādi pakalpojumi:

  •   Vienas dienas uzturēšanās;
  •   Īslaicīga palikšana;
  •   Senioru, kas cieš no demences. uzraudzība;
  •   Katras dienas aprūpe ar mediķu aprūpi.

Gadījumā, ja jūsu tuviniekam katru dienu vajadzīga dažādu veidu palīdzība un arī medicīniskā uzraudzība un jums ikdienā nav izdevības atbalstu sniegt atbilstošā apjomā. Gadījumā, ja jūsu mājas ir nepiemērotas seniora vajadzībām un jums nepietiek laika, lai nodrošinātu visas nepieciešamās rūpes. Labs variants ir aprūpes centrs “Dzintara melodija”. Arī personas ar problēmām pārvietoties “Dzintara melodijā” varēs justies patīkami. Jāpiebilst, ka centrā strādā zinoši darbinieki, kā arī tiek piedāvāta vajadzīgā medicīniskā uzraudzība.

Arī personām, kas cieš no demences, “Dzintara melodijā” tiek nodrošināta nepieciešamā palīdzība. Izmantojot dažādas nodarbības, kā arī citu metožu palīdzību, tiek veikts viss, lai pēc iespējas ierobežotu slimības pastiprināšanos. Aprūpes centra kolektīvs ir pieredzējis un īpaši apmācīts darbam ar personām, kas slimo ar demenci.

Arī īstermiņa uzturēšanās centrā tiek sniegta. Gadījumā, kad jūs uz īsu brīdi nespējat  piedāvāt savam radiniekam atbilstošu palīdzību, šis pakalpojums jums palīdzēs. Tā ir iespēja garantēt, lai seniors dabū vajadzīgo atbalstu, bet jums ir izdevība atstāt mājas, lai veiktu nepieciešamas darīšanas vai arī dotos dažas diennaktis garā atvaļinājumā.

Alcheimers un tā pacientu kopšana