Organizē saviesīgu pasākumu ? Ielūkojies pasākumu aprīkojuma nomas piedāvājumā- Akurats.lv. Tur atradīsi plašu aprīkojuma piedāvājumu- piemēram, teltis un nojumes, kā arī mēbeles tieši konkrētā pasākuma vajadzībām.

Viens no lieliskajiem Akurats.lv sortimentā esošajiem piedāvājumiem- sildlampas- būs lielisks risinājums, ja pasākums paredzēts ārpus telpām. Tā efektīvi silda apkārtni, tādā veidā sniedzot omolīgu atmosfēru . Šie sildītāji ir ne tikai efektīvi, bet arī savas funkcijas pilda pietiekoši ilgu laiku- darbojoties maksimālajā režīmā, tie sildīs desmit stundas. Lai gāzes sildītāji maksimāli efektīvi un droši darbotos, būtiski ievērot to lietošanas pasākumus.

Āra pasākumi vairs nav problēma nevienos laikapstākļos- izvēlies sildītājus no Akurāts un izbaudi omulīgu gaisotni ārpus telpām!

LIELISKS RISNĀJUMS DAŽĀDIEM PASĀKUMIEM- AKURĀTS PIEDĀVĀTĀ NOJUMES ĪRE

Lai pasākums ārpus telpām izdotos , būtisks jautājums varētu būt arī nojumes īre. Šis Akurats.lv piedāvājums sniegs iespēju izvēlēties konkrētajam pasākumam nepieciešamo nojumi vai telti – tieši uz pasākuma laiku.

Telts noma ir ērts risinājums dažāda veida pasākumos . Klientu ērtībām tiek piedāvāts arī cits nepieciešamais aprīkojums- piemēram, galdi un soli, kā arī jau pieminētie sildītāji – viss vajadzīgais, lai pasākums būtu izdevies. Telts īre pie Akurats.lv ļaus ietaupīt ar telts iegādi un uzglabāšanu saistītās izmaksas.

Pasākumam vajadzīga arī skatuve? Ieskaties Akurats.lv piedāvājumā! Uzņēmuma Akurāts sortimentā esošās skatuves ir saliekamas un izvietojamas vajadzīgajā formā.

Atrodi visu vajadzīgo aprīkojumu pasākumam vienuviet- Akurats.lv. Skatuve, sildlampas, telts īre, kā arī cita veida aprīkojums tavam pasākumam.

AKURATS.LV -ĒRTA BĀRA KRĒSLU NOMA

Ja organizē banketu vai citu saviesīgu pasākumu, aktuāls būs jautājums par piemērotu mēbeļu nomu. Akurāts piedāvājumā arī banketu krēsli un apaļie galdi, kas ir ne tikai ērti, bet arī gaumīgi.

Akurāts sortimentā esošie banketu krēsli ir melnā krāsā ar metāla elementiem, tādēļ tie piemēroti dažāda veida interjeriem.

Tāpat kā banketu krēsli, arī Akurats.lv piedāvātie apaļie galdi ir ar neuzkrītošu, bet gaumīgu dizainu. Apaļie galdi lieliski izmantojami kopā ar jau minētajiem banketu krēsliem.

Īpašas gaisotnes radīšanai īstā izvēle būs bāra krēsli. Akurāts piedāvātā bāra krēslu noma noteikti patīkami pārsteigs visus pasākuma dalībniekus, jo ļaus nepiespiestā atmosfērā baudīt kādu dzērienu vai gluži vienkārši patērzēt.

Ieskaties Akurats.lv daudzveidīgajā nomas piedāvājumu klāstā un izvēlies savam pasākumam nepieciešamo aprīkojumu. Sildītāji un nojumes īre āra pasākumiem, banketu krēsli, apaļie galdi, kā arī bāra krēslu noma un daudz kas citsneaizmirstamam pasākumam. Padari pasākumu neaizmirstamu ar aprīkojumu no Akurats.lv.

AKURĀTS PIEDĀVĀ GĀZES SILDĪTĀJUS PASĀKUMAM ĀRPUS TELPĀM