Agrā bērnībā un pirmajos skolas gados ļoti svarīgs ir miegs, tādēļ būtiskākais paveicamais darbs ir bērnu gultas iegāde. Jāuzsver, ka nedrīkst piemirst par vispārīgo prasmju attīstīšanu, sarūpējot mācīšanos spēlējoties jeb spēles bērniem.

LEGO ir viens no populārākajiem bērnu mācīšanās un izklaides veidiem, tādēļ laikā, kad bērnu rati ir sagatavoti pastaigai, tas noteikti ir jāņem līdzi. Tikpat būtiska ir drošība, tādēļ klasiskās gāzes plīts vietā jāsarūpē indukcijas plītis.

Vairāk par lego uzzini šeit- http://www.1a.lv/preces_berniem/konstruktori_puzles_rotallietas/lego_konstruktori!

Katra saimniece novērtēs indukcijas plītis gan virtuvē, gan vasarnīcā, gatavojot gardus ēdienus

Indukcijas plītis veicinās iespēju gatavot vēl radošāk, jo siltums tiek vienmērīgi izdalīts visā virsmas platībā. Tādēļ indukcijas plītis ir plaši iecienītas ne tikai mājsaimniecībās, bet arī uzņēmumos. Paplašiniet savas iespējas gatavot un uzturēt ēdienu siltu ilgāk kā ierasts ar šo ergonomisko rīku, jo sildvirsma pat divas stundas pēc gatavošanas beigām uztur siltumu. Indukcijas plītis veicinās dažādot maltīšu gatavošanu, jo:

  • To tīrīšana aizņem maz laika;
  • Tās ir ērtas lietošanā un ekonomiskas;
  • Tās ir drošas bērniem.

Izturīgas bērnu gultas un izturīgi bērnu rati ļaus vairāk laika pavadīt ar bērnu

Labsajūta ir svarīga gan pieaugušajiem, gan bērniem. Psihologi iesaka par to rūpēties jau agrā bērnībā. To paveikt ir elementāri, nodrošinot, ka bērnu rati ir droši un ērti, bet bērnu gultas – aprīkotas ar polsterētām malām. Bērnu rati ir jāizvēlas tādi, kas ir ar neslīdošiem riteņiem, bet bērnu gultas – ar šūpošanas iespēju, jo sekmēs ātrāku bērna iemigšanu. Bērnu gultas un bērnu rati jāiegādājas tādi, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, ir ērti lietošanā un neaizņem daudz vietas.

Pavadiet mērķtiecīgi brīvo laiku ar savu bērnu, izmantojot LEGO konstruktorus un citas spēles bērniem

Spēles bērniem, piemēram, LEGO, ir lielisks veids, kā pilnveidot viņu loģiskās domāšanas spējas un telpiskās domāšanas prasmes. Dažādie LEGO attīstošo konstruktoru veidi veicina gan pirkstu motoriku, gan telpiskās prasmes. LEGO nav tikai spēles bērniem – tas ir perspektīvs mācību rīks gan pirmsskolā un skolā, gan mūžizglītībā. Pieaugušo izglītībā LEGO noder visdažādāko komandas veidošanas aktivitāšu īstenošanā, Bet skolā LEGO attīstīs skolēnu fizikas vai matemātiskās prasmes. Spēles bērniem būs noderīgas attīstīt sadarbības iekmaņas, piemēram, daloties ar LEGO kauliņiem vai priekā par uzbūvēto.

Padariet ikdienu vienkāršāku ar precēm no 1a.lv plašā sortimenta! Te katram klientam ievērojamā klāstā ir pieejamas dažādas attīstošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Ieskatieties www.1a.lv un izvēlieties jau tagad! <h2>

Aizraujošie LEGO konstruktori par zemām cenām