Aizdevums līdz algaiLai gan līdz naudas dienai ir atlikusi tikai nedēļa, diemžēl nākas konstatēt, ka finansiālais stāvoklis nav apmierinošs, ir nepatīkami prasīt naudu no draugiem un radiem, kuri, iespējams, ir līdzīgā situācijā. Arī atvaļinājums spēj iegriezt pa kabatu, taču tos ir svarīgi izbaudīt, lai atkal varētu nodoties strādāšanai. Risinājums pārejošām finansiālām grūtībām ir VIA sms aizdevums līdz algai.

Pirmais VIA sms aizdevums līdz algai limits būs 150 LS, bet vispirms vajadzēs reģistrēties VIA sms mājas lapā, uz kalkulatora atzīmējot vajadzīgo naudas summu un vēlamo atdošanas laiku. Ievadot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un telefona numuru, īsziņas veidā tiks izsūtīts aktivizācijas kods. Lai pavisam noslēgtu reģistrāciju, uz VIA sms kontu būs jāpārskaita 0,01 santīms. Šādā veidā konfidenciāli tiks apstiprināts konts, uz kuru VIA sms pārskaitīt aizdevumu, kā arī dota atļauja kredītvēstures pārskatam.Vienīgais atteikuma iemesls var būt slikta kredītvēsture un nepildītas līgumsaistības. Aizdevuma apstiprinājums tiks saņemts sms veidā dažu minūšu laikā, arī nauda kontā būs 15 minūtēs.

ViaSMS aizdevums līdz algai

Nākamais aizdevums ir iespējams vien tad, kad atmaksāts pirmais. Laicīgi atmaksāt pirmo aizdevumu ir izdevīgi, tad tu atdod tik, cik biji aizņēmies. Ja naudu nav iespēja laicīgi atmaksāt, tad termiņu var pagarināt uz nedēļu, divām nedēļām vai mēnesi, galā atdodot aizņemto summu un komisijas maksu par kavētajām dienām.Statistikas dati liecina, ka vairākums aizņēmēju spēj atdot kredītu līgumā norādītajā datumā, un tikai mazākā daļa ir saskārušies ar atmaksas problēmām.

Ar otro aizdevumu līdz algai cilvēkam ir iespēja pieteikties uz 200 Ls summu, bet trešo reizi naudas apjoms sasniedz jau 300 Ls.Ātrais kredīts ir veids kā attapīgi izkļūt no grūtībām, protams, kritiski izvērtēt savu finansiālo stāvokli un naudu tērēt tikai patiešām nepieciešamām vajadzībām. Galu galā ieguvumu būs vairāk, nekā skeptiskais prātssākotnēji tos bija paredzējis.

Aizdevums līdz algai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *