Aizdevums bez procentiem ir reta parādība Latvijas tirgū. Tikai daži uzņēmumi piedāvā noformēt pirmo aizdevumu bez jebkādiem procentiem. Ātrais aizdevums bez procentiem ir laba iespēja ikvienam klientam, kurš vēlās atmaksāt to pašu summu, kuru aizņēmās. Daži klienti uzskata, ka tas nav iespējams, ka kaut kādā veidā kredītiestāde saņems no klienta tos procentus, bet tas ir iespējams, jo aizdevums bez procentiem ir pieejams jebkuram klientam. Nosacījums ir tikai viens, ka tam ir jābūt pirmajam aizdevumam, kuru klients noformē šajā noteiktajā kredītiestādē.

Aizdevums bez procentiem ir tāds aizdevuma veids, kuram aizdevuma summa ir vienāda ar atmaksas summu. Klients aizņēmas noteiktu summu, un pēc īsa laika atmaksā to pašu summu. Kaut kādus procentus vai soda naudu jāmaksā tikai par maksājumu kavējumiem vai maksājumu pagarinājumu. Aizdevums bez procentiem ir izdevīgs piedāvājums tiem klientiem, kuriem parādās steidzami izdevumi, bet ienākumi mazliet kāvējas. Klientam nepieciešams atcerēties, ka aizdevums bez procentiem tomēr ir aizdevums, kuru jāatmaksā laicīgi, citādi tiks uzlikts sods par maksājuma kavējumu.

ViaSMS piedāvā aizdevumu bez procentiem jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem, kuram ir konts jebkurā Latvijas bankā. ViaSMS aizdevumu bez procentiem var pieteikt, nosūtot īsziņu, un nav nepieciešami nekādi dokumenti, kā arī nav vajadzīgs galvotājs vai ķīla. Reģistrācijas maksa ir tikai 0.01 LVL. Pirmā aizdevuma summa nevar pārsniegt 150 latus. Lēmums par aizdevuma piešķiršanu tiek pieņemts ļoti ātri, un klients tiek informēts ar īsziņu.

ViaSMS ir Latvijas kredītiestāde, kurai ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citām iestādēm. ViaSMS piedāvā pieteikties aizdevumam ar īsziņas palīdzību, turklāt pirmais aizdevums ir bez procentiem. ViaSMS ātrajiem aizdevumiem var pieteikties jebkurš klients, pat ja viņam ir slikta kredītvēsture vai nenokārtotas kredītsaistības citā kredītiestādē. ViaSMS aizdevumus bez procentiem var izmantot citu kredītsaistību atmaksai, ja citu kredītsaistību atmaksas termiņš ir īsāks par bezprocentu aizdevuma atmaksas termiņu.

Aizdevums bez procentiem ir ērts veids saņemt naudu, nepārmaksājot naudu, ja neskaita reģistrācijas maksu un īsziņas maksu, bet šādu aizdevumu var saņemt tikai vienu reizi katrā no kredītiestādēm, tikai uz īsu laiku periodu, kā arī aizdevuma summa nav liela.

Aizdevums bez procentiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *