Būvmateriālu interneta veikals Prof.lv piedāvā labas kvalitātes celtniecības materiālus par izdevīgām cenām. Tur ne tikai vari atrast tev ļoti izdevīgus būvmateriālu piedāvājumus, tāpat arī viegli ir iespējams izpētīt preču īpašības, izmantošanas iespējas.Knauf, Aeroc, Norgips un citu ražotāju celtniecības materiāli par izdevīgām cenām daudzveidīgā izvēlē.

Mitrumizturīgais, ugunsizturīgais, standarta u.c. veida reģipsis

Remontdarbu veikšanai pērc pasaulē atpazīstamu preču zīmju būvmateriālus. Būvmateriālu interneta veikala Prof.lv preču katalogā varēsi atrast augstsvērtīgu reģipsi un tā stiprinājumus no Norgips un Knauf ražotājiem.Prof.lv būvmateriālu interneta veikalā var atrast dažāda veida reģipsi no Norgips un Knauf. Par piemēru, mitrumizturīgais reģipsis iekšējo sienu un griestu apdarei. Ideāli piemērots dušas telpu, vannasistabas, pirts remontiem, jo tajā ļoti iespējams augsts mitruma līmenis. Griestu apšūšanai un iekštelpu apdarei nereti izmanto standarta ģipškartons, ar ko var ietaupīt naudu, veidojot mājas šķērssienas konstrukcijas. Tas ir noderīgs un praktisks materiāls ar ilgu kalpošanas laiku, kurš atbilstošs maziem telpu remontdarbiemun nopietnām namu izbūvēm. Remonta zonās, kurās noderētu papildus ugunsdrošībā, pasūti Knauf vai Norgips ģipškartonu arugunsizturības īpašībām. Tāsastāvā ir uguni slāpējošas piedevas un stiklašķiedras, kas atļauj to lietot sienām, griestiem, sijām, kolonnām, garantējot papildus ugunsdrošību. Pretvēja reģipsi no Knauf un Norgips var izmantot siltuma izolācijas nodrošināšanai un ārsienu aizsardzībai pret vēja ietekmi.Blīvās apšuvuma reģipša plāksnes aiztur vēja iekļūšanu sienu konstrukcijās, līdz ar to samazina iespējamos siltuma zudumus. Ēku celtniecībā, kuras ir pakļautas spēcīgiem triecieniem, kā piemēram, skolu trepju telpas, fitnesa centri, deju klubi u.tml., vēlams izmantot izturīgās reģipša plāksnes.

Zemas cenas būvmateriālu blokiem Texoblock, Aeroc u.c.

Prof.lv būvniecības materiālu e-veikala preču izvēlē kvalitatīvi bloki, kurus lietot ēkas nesošo konstrukciju veidošanā. E-veikala katalogā gan gāzbetona bloki no Aeroc, Texoblock un Roclite ar efektīgām siltuma un skaņas izolācijas īpašībām, gan arī Fibo keramzīta bloki, ko lieto nesošo sienu konstrukciju izbūvei, privātmājas un dažādu rūpniecības ēku celtniecībā. Neraugoties uz bloku materiāla vieglumu, tiem ir paaugstināta spiedes izturība, tie ir ekoloģiski tīri un un tos ir diezgan viegli un ātri apstrādāt.Tavai izvēlei arī bloki, kuriem struktūra samērā līdzīga bišu šūnām – teicami absorbē skaņas izplatīšanos unvar izmantot kinoteātru, boulingu būvniecībā.

Iegādājies būvniecības materiālus Prof.lv veikalā internetā

Vajadzīgi būvniecības materiāli? Laika resursa ietaupīšanas nolūkā atrodi visus būvniecības materiālus Prof.lv būvmateriālu interneta veikalā. Šeit tu varēsi atrast dažādus būvniecības materiālus ēku būvniecībai, mājokļa remontdarbiem, kā arī dārza aprīkojumu. Prof.lv būvmateriālu veikalā daudzveidīgā sortimentā celtniecības materiāli – reģipsis, ģipškartona profili un to stiprinājumi, keramzīts, akmens vate u.c. siltumizolējošie materiāli, būvniecības bloki no Aeroc, Fibo, Lode, Texoblock, Roclite, arīdzan citi būvniecības materiāli.

Būvniecības bloki no Aeroc, Roclite, Fibo u.c.

Pašlaik ļoti aktuāli ir keramzīta un gāzbetona bloki, kurus praktizē nesošo sienu konstrukciju veidošanā izglītības iestāžu, privātmāju, sporta zāļu u.c. ēku celtniecībā. Būvmateriālu interneta veikals Prof.lv piedāvā izdevīgas cenas un spēj nodrošināt būvniecības preču piegādi visā Latvijas teritorijā. Piedāvājuma klāstā Fibo keramzīta bloki nesošo sienu konstrukciju izbūvei. Keramzīta blokus var praktizēt kā virs zemes līmeņa, tā arī zem zemes līmeņa būvniecībā. Bez tam tiem ir augsta materiāla stiprība, kas nodrošina konstrukciju stabilitāti triecienu ietekmē. Konstrukciju izveidē izmantojot gāzbetona blokus Aeroc, Roclite u.c., var realizēt augstus energoefektivitātes rādītājus. Tieši tāpēc tos samērā bieži lieto nesošo konstrukciju izveidē kā karkasa daudzdzīvokļu namu un māju celtniecībā. Ja izvēlēsies derīgāko būvmateriālu, ietaupīsi ilgā laika posmā.

Standarta, pretvēja, triecienizturīgais u.c. veida ģipškartons

Būvniecības materiālu preču katalogā vari atrast Norgips un Knauf ražotos ģipškartonus par izdevīgām cenām. Katram produktam ietverta informācija par materiāla īpašībām, izmēriem u.c. svarīgiem aspektiem.Prof.lv veikala mājaslapā ir iespējams nopirkt vairāku veida ģipškartonu no Norgips un Knauf. Par piemēru, mitrumizturīgais ģipškartons iekštelpu apdarei. Vairāk piemērots virtuvēm, vannasistabai, dušas telpai, tādēļ ka iespējams paaugstināts mitruma līmenis. Toties mājas šķērssienu konstrukciju izveidošanai ir iespējams lietot standarta reģipsi. Šis ir noderīgs un praktisks celtniecības materiāls ar lielu kalpošanas laiku, kurš atbilst nelieliem remontiem, kā arī nopietnām namu izbūvēm. Telpām, kurām ir vajadzīga augsta ugunsizturība, vēlams izmantot speciālo reģipsi ar sarkanas krāsas materiāla pārklājumu. Tas paredz, ka tādas ģipškartona plātnes no Knauf un NorgProf.lv būvniecības materiālu  interneta veikals

Būvmateriāluveikals Prof.lv piedāvā augstvērtīgus būvniecības materiālus par draudzīgām cenām. Interneta veikalā ir iespējams ne tikai apskatīt preces tehniskās īpašības un iespējamos izmērus, daudzumu, bet arī ļoti ērti pasūtīt. Būvmateriālu veikals klientiem piedāvā nopirktos materiālus piegādāt uz mājām piegādāt uz nepieciešamo vietu, ekonomējot tavu laiku. Lode, Aeroc, Knauf un citu ražotāju būvmateriāli par ļoti izdevīgām cenām plašā klāstā.

Veic pasūtījumu interneta veikalā – reģipša plātnes remontdarbiem būvmateriāluveikalā

Remontdarbiem izvēlies atzītu būvmateriālu ražotāju preces. Būvmateriālu interneta veikala Prof.lv preču katalogā sameklēsi Knauf, Norgips ģipškartonu un tā konstrukciju stiprinājums.Prof.lv veikala mājaslapā var piemeklēt reģipša plāksnes un to savienojumus no Knauf un Norgips ražotājiem. Kā piemēram, mitrumizturīgais reģipsis griestu un iekšējo sienu apdarei. Teicami pielāgots virtuvēm, vannasistabai, dušas telpai, jo tajā iespējams paaugstināts mitruma līmenis. Iekštelpu un griestu apšūšanai bieži vien tiek izmantots standarta ģipškartons, ar ko var samazināt naudas izmaksas, veidojot mājas šķērssienas konstrukcijas. Tas ir noderīgs un praktisks būvniecības materiāls ar lielu kalpošanas laiku, kas vairāk piemērots nelieliem telpu remontdarbiemun profesionālām rekonstrukcijām. Remontdarbu telpās, kurās ir vēlama paaugstināta ugunsizturība, būtu ieteicams praktizēt ugunsizturīgo reģipsi no Norgips, Knauf. Ugunsizturīgo ģipškartonu var izmantot telpu izbūvei, kurās ir dūmvads, kamīns, kā arī katlu mājās. Reģipsis ar augstām ugunizturības īpašībām ir ar uguni slāpējošām piedevām, kas uguns nelaimes gadījumā var pasargāt īpašumu no tālākās uguns izplatības. Būvniecības preču katalogā arīpretvēja reģipsis ar augstām siltuma izolācijas īpašībām īpaši piemērots namu ārsienu izbūvei. Pateicoties mitruma aizturošām vielām un blīvajiem plākšņu apšuvumiem, telpā samazina siltuma zuduma iespējas un ir palielināta aizsardzība pret pelējumu un mitruma sēnītēm.

Celtniecības bloki no Aeroc, Roclite, Fibo un citiem būvmateriālu ražotājiem

Būvmateriālu interneta veikala Prof.lv produktu klāstā būvniecības bloki, kurus ir iespējams lietot nesošajās ēkas konstrukcijās. Katalogā gan gāzbetona bloki no Aeroc, Texoblock un Roclite ar efektīvām siltuma un skaņas izolācijas īpašībām, gan arī keramzīta bloki no Fibo, kuri ir vieni no izmantotākajiem sienu mūra materiāliem. Fibo keramzīta celtniecības bloki ir mitruma un uguns izturīgi, ekoloģiski tīri, ātri apstrādājami un spiedes izturīgi, neraugoties uz materiāla vieglumu. Būvmateriāluveikala Prof.lv piedāvājumā arī celtniecības bloki Keraterm no Lode, kas ir paredzēti ēkas ārsienu būvniecībai. Izmantojot Keraterm blokus ārsienu mūrēšanai, tās nebūs nepieciešams nosiltināt, un tos var lietot arī iekšējo nesošo sienu konstrukcijām. Piedāvājumā atradīsi būvniecības blokus, kuriem struktūra līdzīga bišu kārēm – teicama skaņas izolācija kinoteātru, boulingu būvniecībā.

ips droši var izmantot telpu sienu un griestu konstrukcijām, kurās ir katlu mājas zona, dūmvads, kamīns. Uguni slāpējošie elementi, kuri iestrādāti reģipša materiālā, uguns nelaimes apstākļos var pasargāt īpašumu no tālākās uguns izplatīšanās. Būvmateriālu katalogā arīNorgips, Knauf pretvēja ģipškartons, kuru izmanto siltuma izolācijas un vēja aizsardzībām konkrēti ēku ārējo sienu konstrukcijās. Pateicoties mitruma aizturošām vielām un blīvajiem plākšņu apšuvumiem, telpā samazina siltuma zuduma iespējas un palielina aizsardzību pret pelējumu un mitruma sēnītēm.

Aeroc blokus ērti iegādājies pie Prof