a kategorijaAUTOPRIEKS – TAVA ĪSTĀ AUTOSKOLA

Ja vēlies patiešām izjust neatkarības sajūtu pilnā apmērā, tas Tev būs nepieciešama A kategorija motocikla vadīšanai vai B kategorijas tiesības vieglo automašīnu vadīšanai, ko Tev var palīdzēt iegūt vien profesionāla autoskola. Viena no tādām ir ilgāku laiku Latvijā strādājošā autoskola Autoprieks, kam ir ne vien vairākas mācību vietas Rīgā, bet arī autoskola Liepājā, Rēzeknē un citās lielākās pilsētās. http://www.autoprieks.lv/brauksanas-apmaciba/a-kategorija

B KATEGORIJAS TIESĪBAS SAŅEM TUVĀK DZĪVESVIETAI

Ja gribi sēsties pats pie mašīnas stūres, tad būs nepieciešams saņemt B kategorijas tiesības, kuras ļaus Jums pilntiesīgi piedalīties satiksmē. Autoskola Autoprieks piedāvā izdevību iegūt B kategorijas tiesības Jums ērtā brīdī, bez tam viena no priekšrocībām, ko piedāvā autoskola Autoprieks ir daudzveidīgs un moderns autoparks. Tāpat autoskola piedāvā atsaucīgus pasniedzējus, kas palīdzēs B kategorijas tiesības nolikt salīdzinoši īsā laikā. Ja neesat no Rīgas, bet vēlies samērā ērti iegūt B kategorijas tiesības, tad izmanto, ka autoskolas Autoprieks tīklā ir arī autoskola Liepājā, Rēzeknē, Daugavpilī un citās pilsētās.

A KATEGORIJA DOD IESPĒJU NOBAUDĪT BRĪVĪBU, KO VAR DOT MOTOCIKLS

Vienlīdz noderīga brīvības garšas iegūšanai būs A kategorija, kura atļaus vadīt motociklus. Autoskola Autoprieks ļauj uzsākt kursus, kā rezultātā var tikt iegūta A kategorija, jau sākot no deviņpadsmit gadiem, bet pati A kategorija var tikt iegūta vien no24 gadu vecuma un arī vien pēc tam, kad būsi sekmīgi nolicis attiecīgo valsts eksāmenu. A kategorija var tikt saņemta ne tikai Rīgā, bet arī vairākās citās reģionu pilsētās, kur atrodas Autoskola Autoprieks, piemēram, šīs apmācības nodrošina arī autoskola Liepājā. A kategorija – tā var būt atslēga uz pavisam nebijušu pieredzi, ko var dot tikai motocikls!

IZEJ APMĀCĪBU TUVĀK MĀJĀM – AUTOSKOLA AUTOPRIEKS

Gan tad, ja vajadzīga A kategorija, vai ir vajadzība saņemt B kategorijas tiesības, autoskola Autoprieks nodrošina iespēju opciju apmācības iegūt uz nomaksu, maksājot ilgākā laika posmā. To, ka tiesības iegūsi ātri, nodrošinās arī fakts, ka autoskola Autoprieks atļauj vienlaicīgi apgūt gan noteikumus teorijā, gan praksi. Lai arī kādas ir Tavas vēlmes – autoskola Liepājā, kursi Rīgā vai apmācības Daugavpilī – ienāciet Autoprieks.lv un saņem visu sev nepieciešamo informāciju!

A KATEGORIJA DOD IESPĒJU NOBAUDĪT BRĪVĪBU, KO VAR DOT MOTOCIKLS