95 kodsAutoskolā teorijas lektors un auto vadīšanas nodarbību instruktors profesionāli sagatavo nākamos šoferus, lai tie atbilstoši noteikumiem un pārliecināti atrasties ceļu satiksmes plūsmā. Vairāk nekā desmit autoskolas dažādos reģionos saplāno apmācības  šofera apliecības saņemšanai tādās tādu mehānisko transportlīdzekļu kategorijās kā A, B un BE, C1 u.c.
Visvairāk pieprasītākā no kategorijām ir B kategorija, kas sniedz iespēju iegūt vadītāja apliecību tādu transporta līdzekļu vadīšanā, kas nav smagāki par 3,5 t un ar astoņām vietām, neieskaitot šofera sēdvietu. Vispirms tiks izieti pirmās palīdzības sniegšanas apmācības, iemācīti ceļa satiksmes noteikumi un noteikumi.
Līdztekus mācību teorijai jaunais autobraucējs var sākt braukšanas apmācības nodarbības pie Vienlaicīgi ar teorijas apgūšanu var uzsākt braukšanas apmācību, taču pirms tam vajadzīga medicīniskā izziņa pagaidu tiesību saņemšanai..
95. KODA  APLIECĪBAS NOFORMĒŠANA
Profesionālā kategorija autoskolās tiek apzīmēta ar 95. kodu un  ir derīga 5 gadi no nokārtošanas mirkļa.
Beidzot autoskolas apmācības, sekmīgi jānokārto valsts pārbaudījums teorijā un braukšanā.
teorijas eksāmens ceļu satiksmes noteikumos.
Otrajā daļā ir teorijas eksāmens profesionālajos jautājumos. Ja kursants  iegūs ne vairāk kā 5 nepareizas atbildes, tad pārbaudījums ir ieskaitīts. Trešajā profesionālās kategorijas daļā ir 1,5 h ilgs praktiskais eksāmens  figūru laukumā un ceļu satiksmē.
VALSTS EKSĀMENS CSDD TEORIJĀ UN BRAUKŠANĀ
Kad visi noteikti autoskolas pārbaudījumi ir paveikti un ceļu satiksmē praktizēts kaut vai minimālais nodarbību skaits kopā ar braukšanas instruktoru, kursants var iet uz CSDD un nokārtot pārbaudījumus. Sākotnēji ir teorijas eksāmens konkrēti izvēlētajai transportlīdzekļu kategorijai. Otrā posmā ir praktisks pārbaudījums figūru laukumā un braukšanā pa ielu.
Kad braukšanas eksāmens ir nolikt, jaunais autobraucējs var doties saņemt autovadītāja tiesības.

95 koda apmācības autoskolā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *