Jau no 2006. gada nebanku kredītiestāžu pakalpojumu klāstā ir iekļauta iespēja cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem – kredītu ātro. Ņemot vērā reklāmas kampaņas internetā un citos plašsaziņas līdzekļos, noteikti, ka par tiem ir dzirdēts. Kredītspeciālisti atgādina, ka pakalpojuma nosaukums ir saistāms tikai ar tā piešķiršanas ātrumu. Tāpat tiek uzsvērts, ka, neatkarīgi no finanšu avota, kredīts ir aizdevums, kas ir jāatmaksā līgumā noteiktajā laikā. Lūk, pieci ieteikumi, lai ātrais kredīts sekmētu ieceru īstenošanu.

 1. Jūsu ieguvumi ir prioritāte

Ātrais aizdevums ir operatīvi izsniegts īstermiņa aizdevums, kas jāatmaksā īsā laika periodā. Tas, ņemot vērā gan kredītņēmēju, gan nebanku kredītdevēju pieredzi, ir izdevīga alternatīva banku izsniegtajiem kredītiem, jo tiem ir šādas priekšrocības:

 • vienkārša un ērta pieteikšanās tiešsaistē un laicīga atbildes saņemšana;
 • nav nepieciešams iesniegt ne izziņas, ne bankas konta izrakstus;
 • tas ir pieejams visiem Latvijas Republikas pilsoņiem vai cilvēkiem ar pastāvīgās uzturēšanās atļaujām no 18 līdz 17 gadu vecumam ar regulāriem ikmēneša ienākumiem.
 1. Atmaksāšanas iespēju izvērtēšana – pamats veiksmīgai kredīta ņemšanai

Pieredzējuši un profesionāli kredītdevēji uzsver, ka aizdevums ir saistības, kuras var uzņemties gadījumā, ja ir skaidrs, ka to varēs atmaksāt laikā. Līdz ar to ātrais kredīts ir piemērots strādājošiem cilvēkiem, kas nepārvērtē savas finanšu iespējas. Piemēram, ja ikmēneša ienākumi ir 400 eiro, nav ieteicams izvēlēties aizdevumu minētās naudas summas apjomā, jo iespējas to atmaksāt laikā, ir zemas. Profesionāļi uzsver, ka ieteicams ņemt vērā šādu algoritmu, izvēloties aizdevumu:

 • aizdevuma summa ir vismaz trīs reizes mazāka kā ikmēneša ienākumu apjoms;
 • algas diena ir pirms aizdevuma atmaksas dat
 1. Klients pirmajā vietā

Kā jebkurā uzņēmējdarbības jomā, arī nebanku kredītdevēji ir ieinteresēti veiksmīgā sadarbībā. Minētā iemesla dēļ arvien biežāk tiek piedāvātas bezmaksas kredītspeciālistu konsultācijas gan pirms kredīta ņemšanas, gan tās laikā. Tāpat pašlaik arvien lielāku popularitāti gūst sociāli atbildīga kreditēšanas joma (aizdevums tiek izsniegts izsverot vairāk aspektu nekā ierasts), kas ietver:

 • elastīgumu kredītu piedāvājumu un atmaksas jomās;
 • darba ētiku, nodrošinot kredītdevēju darbību klientu interesēs;
 • augsta līmeņa profesionalitāti un efektīvāko risinājumu izvēli.
 1. Izmantojiet matemātiskās prasmes, lai iegūtu vairāk

Lai aizdevums neradītu nepatīkamus pārsteigumus, vēlams izpētīt sniegto informāciju par to, jo ātrais kredīts ir saistāms ne tikai ar vienu (aizņēmuma summu), bet arī ar dažiem citiem skaitļiem, ko ir vērts paturēt prātā:

 • dienas, mēneša vai gada procentu likmes apmērs;
 • kredītbrīvdienu piešķiršanas biežums un ilgums;
 • soda naudas apmērs un tās aprēķina kārtība;
 • bezmaksas atmaksas grafika korekciju skaits.

Rūpīgi izsverot nepieciešamību un atmaksas iespējas, ātrais kredīts veicinās izvirzīto mērķu sasniegšanu! Aizņemieties pārdomāti, vispirms iepazīstoties ar visiem līguma nosacījumiem!

4 ieteikumi, lai kredīts veicinātu izvirzīto mērķu sasniegšanu