darba apģērbiLai dzīve daudzdzīvokļu mājā būtu droša un ērta ikvienam iedzīvotājam, labs risinājums ir piesaistīt nama apsaimniekotāju.

Jāsaka, ka tas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums, jo jāņem vērā ikviena iedzīvotāja vēlmes un vajadzības. Tieši tāpēc nereti namu apsaimniekošana jāizvēlas uzticēt profesionāļiem, kas ar šiem pienākumiem tiks galā kvalitatīvi un efektīvi.

Servisa Lucida nodrošinātā namu apsaimniekošana nozīmē atbildīgu un savlaicīgu pienākumu veikšanu, augstu nama iedzīvotāju apmierinātības līmeni un daudzveidīgu pakalpojumu pieejamību, kas nozīmē, ka Lucida speciālisti spēs rast vislabāko risinājumu dažādos ar apsaimniekošanu, nama labiekārtošanu un uzturēšanu saistītos jautājumos.

Lucida nodrošinātā apsaimniekošana apvieno tādus pakalpojumus kā teritorijas uzkopšana, labiekārtošana, kā arī dažādas citas lietas pēc vajadzības. Jāpiemin, ka Lucida komanda apvieno pieredzējušus darbiniekus , kuri sev uzticētos darbus vienmēr veiks tā, it kā viņi to darītu sev. Tātad varēsi būt pārliecināts, ka darbs tiks veikts laikā un teicamā kvalitātē.

Lucida serviss noderēs arī tad, ja nepieciešami santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek nodrošināti arī apsardzes pakalpojumi un pat remontu veikšana.

Bet, ja aktuāla logu mazgāšana, arī to vari uzticēt Lucida servisam. Šis darbs aktuāls īpaši vasarā, lai telpā ielaistu saules starus. Bet, ja logu ir daudz vai tie ir grūti aizsniedzami, vislabāk logu mazgāšanu uzticēt profesionāļiem, kas zina, kā tikt galā pat ar vissarežģītāko uzdevumu. Te jāpiebilst, ka augstceltnēs vai citviet, kur logi nav tik vienkārši pieejami, var izmantot arī Lucida piedāvātos alpīnista pakalpojumus.

Vērts pieminēt, ka, domājot par klientiem Lucida piedāvā arī dažādus speciālos darbus. Piemēram, ziemas mēnešos ļoti daudziem aktuāla ir jumtu tīrīšana. Tāpat Lucida piedāvā arī pārvākšanāsun deratizācijas pakalpojumus. Ņemot vērā, ka mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšana arī prasa pūles, arī šos darbus vari uzticēt zinošiem speciālistiem. Kopā ar Lucida gan mēbeļu, gan arī paklāju tīrīšana vairs nesagādās problēmas, jo speciālisti zina labākās metodes un līdzekļus maksimāli efektīvam rezultātam.

Lucida piedāvājumā arī darba apģērbi. Ja Tu strādā  vietā, kur darba apģērbi ir nepieciešamība, ielūkojies Lucida sortimentā un izvēlies  kvalitatīvu un komfortablu apģērbu darbam. Piedāvājumā dažādi darba apģērbi – gan bikses un jakas, gan kombinezoni. Lucida piedāvājumā tikai kvalitatīvi darba apģērbi, kas ražoti no speciāli paredzētajiem materiāliem.

Namu apsaimniekošanas darbi, telpu un teritorijas uzkopšana, darba apģērbi, kā arī dažādi citi piedāvājumi pievilcīgai un drošai videi – Lucida.lv.

VAJADZĪGI KVALITATĪVI DARBA APĢĒRBI? LABĀKO RISINĀJUMU ATRADĪSI LUCIDA.LV!