Gada siltie mēneši ir laiks, kad notiks pasākumi brīvā dabā, kas nozīmē arī gādāt piemērotu aprīkojumu. Nav noslēpums, ka iegādāties visu vajadzīgo inventāru ne vienmēr ir izdevīgi un ērti, tādēļ par labu iespēju var kļūt aprīkojuma noma. Seviški izdevīgi tas ir, ja aprīkojums nepieciešams tikai uz vienu pasākumu.

Ja meklē, kur nopērkamas nojumes un teltis, kā arī cita veida inventārs Tavam brīvdabas pasākumam, ieskaties te– Akurats.lv , kur vari atrast nojumes un teltis dažādām vajadzībām un gaumēm.

PASĀKUMU APRĪKOJUMA SERVISS – RISINĀJUMI TAVĀM PRASĪBĀM

Akurats.lv teltis un nojumes var nomāt ne vien Latvijas teritorijā, bet arī pārējās Baltijas valstīs, kas atvieglo pasākuma plānošanu  arī ārpus Latvijas. Uzņēmums piedāvā nomāt dažādu izmēru un formu teltis , kā arī nojumes. Nojumes un teltis var iznomāt gan atsevišķi, gan kopā ar papildus aprīkojumu – atkarībā no tā, kādam mērķim teltis vai nojumes vajadzīgas.

Viens no piedāvājumiem – telts Zvaigzne. Telts Zvaigzne ir atraktīva, eleganta, koša un pamanāma, tāpēc iederēsies visdažādākajās vietās. Telts Zvaigzne tehniskie parametri – augstums – 5,21 m, montāžas laiks – 15 minūtes, gabarītizmēri – 16 x 16 m.

Nojumes īre ir lielisks veids, kā izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko variantu. Turklāt nojumes īre ietver arī konsultācijas, izvēlētā aprīkojuma piegādi, montāžu un demontāžu . Nojumes īre – viss, lai pasākums izdotos!

Akurats.lv piedāvājumā ne vien telts un nojumes īre, pieejami arī cita veida pakalpojumi, piemēram, skatuves noma. Skatuves noma ir laba iespēja, ja pasākumā vajadzīga arī skatuve. Akurats.lv skatuve ir saliekama un transformējama dažādos variantos . Tāpat kā tas ir ar pārējo piedāvājumu, arī skatuves noma ietver gan transportēšanu, gan uzstādīšanu.

Skatuves augstums ir regulējams no 63-83cm. Kāju regulēšana ļauj skatuvi uzstādīt arī nelīdzenās vietās. Skatuvei vienā malā tiek pieliktas kāpnes, lai cilvēki varētu ērti uzkāpt uz skatuves.

APRĪKOJUMA NOMA UN PILNS SERVISS

Akurats.lv pasākumu aprīkojuma serviss nodrošina dažādus telšu veidus un cita veida aprīkojumu. Ikvienu telti var komplektēt un pielāgot Tavām vajadzībām – ieklāt koka grīdu, uzstādīt sienas ar vai bez logiem, ievietot galdus, krēslus, ierīkot apsildes un apgaismes lampas. Uzņēmums regulāri papildina piedāvāto preču un pakalpojumu sortimentu, kā arī atjauno nomas inventāru.

Akurats.lv – izdevīga iespēja, kur saņemt visu nepieciešamo inventāru, lai pasākums izdotos – nojumes un teltis, piemēram, telts Zvaigzne. Taču, ja teltis un nojumes īre nav vajadzīga, iespējams, ieinteresēs skatuves noma. Ieskaties un izvēlies piemērotāko aprīkojumu un uzbur neaizmirstamus svētkus!

 

TELTIS , KĀ ARĪ CITS INVENTĀRS DAŽĀDIEM PASĀKUMIEM