naudas kredīti pie smscredit.lvTūlītējiem un neatliekamiem finanšu tēriņiem var arī nepietikt ar ikmēneša algu. Kā piemēram, šomēnes tuvinieku lokā ir vairāki jubilāri, absolūti saprotami arī tas, ka būs lielākas izmaksas.

Dāvanas, cienasts, aizkļūšana.. Tas viss prasa finanšu līdzekļus, bet ko iesākt, ja mēneša noslēgumā pietrūkst? SMS kredīts – tas ir risinājums Tev! Pāris soļi pie reģistrācijas, un pāris minūšu laikā atrisināsi radušās grūtības! SMScredit.lv piedāvā izdevīgus noteikumus itin visiem klientiem, kam svarīgi nokārtot ātro īstermiņa naudas aizdevumu ar sms palīdzību.

Kāpēc nepraktizēt tādu iespēju, kas novērsīs neveiklības, jautājot pēc īstermiņa aizdevuma draugiem, radiem?! Ja Tev ir ne mazāk kā 20 gadi un nav bijušas pārkāptas kredītsaistības kādā no finanšu iestādēm, nav redzams iemesls, kas aizliegtu iegūt SMS īstermiņa naudas aizdevumu.

SMScredit.lv vietnē var parocīgi izmantot naudas aizdevuma aprēķināšanas instrumentu, kurā norādīt aktuālo apjomu un aizdevuma termiņu līdz vienam kalendārajam mēnesim – 30 dienas. Uzskatāmi var apskatīt, kāda kredīta summa ir jāatgriež līdz noteiktajam laikam. Ja esi nolēmis nokārtot naudas aizdevumu ar īsziņas starpniecību, nepieciešams reģistrēties SMScredit.lv vietnē. Uzreiz pēc reģistrēšanās portālā ikvienā brīdī varēsi nosūtīt ātrā kredīta saņemšanas SMS uz telefona numuru 157 un noformēt SMS naudas aizdevumu. Naudas kredīti internetā ar SMS starpniecību – iespēja bez stresa, dokumentācijas kārtošanas un ļoti īsā laikā iegūt naudu tieši bankas kontā ikdienas finanšu tēriņiem vai mēneša regulārajiem maksājumiem.Pēc sms nosūtīšanas SMScredit.lv darbinieki izvērtēs SMS kredīta pieteikumu un Tavu parādsaistību vēsturi. Ja pieprasījums būs akceptēts, uz telefonu tiks nosūtīta apstiprinājuma īsziņa -“Kredīts ir piešķirts!”, pēc kā arī pieteiktā SMS kredīta kopsumma tiks pārskaitīta uz Tavu kontu. Tikai jaunajiem klientiem SMS kredīti internetā pieejami bez maksas! Tas nozīmē – atgriez konkrēti tādu naudas summu, kādu saņēmi kredītā. Pirmais SMS kredīts bez maksas bez komisijas maksas un procentiem.

SMScredit.lv ir vadošais īstermiņa naudas aizdevumu aizdevējs Latvijā. Galvenā iecere ir veikt finanšu pakalpojumus samērā ērti pieejamus tiešsaistē un pēc iespējas sekmēt iedzīvotāju dzīves kvalitāti, garantējot papildu līdzekļusikdienas nepieciešamības īstenošanai un neparedzētu izdevumu nosegšanai. Par opciju saņemt SMS īstermiņa naudas aizdevumu internetā var uzzināt vietnē https://www.smscredit.lv/

SAŅEM NAUDAS LĪDZEKĻUS DESMIT MINŪŠU LAIKĀ AR SMS STARPNIECĪBU!