kasko kalkulatorsSituācijā, ja autovadītājiem nepieciešama transporta līdzekļa apdrošināšana, Mana Polise būs labākā kompānija, kur apdrošināšanu iegādāties. Pie ManaPolise.lv autovadītāji var apsvērt vairākus risinājumus, kā arī saņemt izdevīgāko patiešām ātri un vienkārši. Tur var iegādāties OCTA, kā arī KASKO. Svarīgi, ka ManaPolise.lv ir pirmā kompānija Latvijas Republikā, kura nodrošina, ka civiltiesiskā apdrošināšana sāk darboties 15 minūtes no polises iegādes.
Ja gribat, lai noformēt OCTA ir vienkārši, kā arī izdevīgi, izvēlieties ManaPolise.lv! Jūs varat atlasīt sev atbilstošāko variantu starp 9 apdrošināšanas kompānijām. Jums nebūs vajadzības izšķērst laiku sazinoties ar dažādiem uzņēmumiem, lai salīdzinātu viņu piedāvājumus. It Visa informācija ir sasniedzama vienuviet. Jums nodrošinās speciālas atlaides, ja apdrošināšana būs nepieciešama pāris transporta līdzekļiem.
Jāteic – pašas apdrošināšanas iegāde būs ērta, kā arī apdrošināšanas polises noformēšanai nebūs vajadzīgs daudz laika. Uzņēmums sniedz kopā 3 atšķirīgus apdrošināšanas iegādes variantus. Apdrošināšanu var iegādāties: *ManaPolise.lv birojā; *ar interneta palīdzību; *WebMoney terminālos. Svarīgi – ManaPolise.lv šobrīd ir pirmā vieta Latvijā, kur ir pieejama garantētā OCTA. Ar polises sniegtajām iespējām polise būs aktīva vien 15 minūšu laikā no apdrošināšanas polises iegādes.
Arī KASKO iegāde ir tikpat ērta. Aizmirstiet par enerģigas izšķiešanu apzinot atšķirīgus piedāvājumus vai šos piedāvājumus salīdzinot. Ievadiet datus par auto, kā arī personām, kas to vada Mana polise mājas lapā, veiciet pasūtījumu, pēc tam ar jums sazināsies speciālisti, kas ātri informēs par piemērotākajiem risinājumiem. Ekonomiski izdevīgāko piedāvājumu jūs atradīsiet lieki neizšķēržot laiku. Neaizmirsti izmantot kasko kalkulatoru, lai aprēķinātu izmaksas.
Ja neskaita mašīnas apdrošināšanu, pie ManaPolise.lv var noformēt arī cita tipa apdrošināšanas. Tiek piedāvātā gan ceļojumu, gan dzīvības, gan veselības apdrošināšana. Ar šo risinājumu sniegtās iespējas jums būs izdevība justies pasargātam ikvienā gadījumā pat tad, ja neuzturaties Latvijas Republikā. Vairāk informācijas par šiem un citiem apdrošināšanas viediem tiek sniegta interneta vietnē Manapolise.lv.

Neizšķied laiku un līdzekļus, saņem apdrošināšanu ManaPolise.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *