aprūpes centrsAprūpes centrs “Dzintara melodija” ir mājvieta senioriem, kurā ikviena tuvajiem cilvēkiem ir nodrošināta iespēja ērti mājot, kā arī iegūt vajadzīgo atbalstu. Aprūpes centrs sniedz medicīnisko aprūpi, kā arī atbilstošu atbalstu katru dienu. Pateicoties tam, ka aprūpes centrā tiek sniegts pilnīgi viss nepieciešamais aprīkojums, atbilstoši aprīkotas telpas un mediķu palīdzība, uzturēties tajā ir patiešām ērti.
Gadījumā. ja seniori dzīvos aprūpes centrā, jūs varēsiet šos cilvēkus vienkārši apciemot – aprūpes centrs ir 10 minūšu laikā veicamā attālumā no pilsētascentra rajona. Aprūpes centrs ir atbilstošs sekojošiem gadījumiem:
•   Nepieciešama piemērota vieta, kurā jūsu radiniekam pavadīt īsu laiku;
•   Radinieks cieš no demences;
•   Senioram nepieciešama parastā un medicīniskā palīdzība.
Aprūpes centrs ir mājvieta, kā iemītniekiem tiek sniegta katras dienas palīdzība, kā arī medicīniskā palīdzība. Izmantojot šo pakalpojumu, vecāka gada gājuma cilvēki var palikt aprūpes centrā un vienmēr dabūt pilnīgi visu piemēroto atbalstu, ievērojot personas vajadzības. Šis pakalpojums būs atbilstošs risinājums, ja senioram ir grūtības staigāt, regulāri jāsaņem injekcijas, kā arī, ja nepieciešama jebkāda cita tipa palīdzība. Ikvienam iemītniekam ir piedāvāta personīga aprūpe. Par centra iedzīvotāju komfortu gādās zinoši centra darbinieki. Ienāc http://seniorbaltic.lv/
Arī personām, kas cieš no demences, “Dzintara melodijā” tiks nodrošināta nepieciešamā aprūpe. Aprūpes centrā tiek sniegtas visādas nodarbības un cita veida aktivitātes, kā mērķis ir pēc iespējas samazināt  slimības attīstīšanos. Centrā strādā kolektīvs, kas ir īpaši apmācīts darbam ar demences slimniekiem.
Tāpat aprūpes centrā tiek piedāvāta arī īstermiņa palikšana. Gadījumā, kad jūs uz īsu brīdi nespējat  nodrošināt savam tuviniekam atbilstošu aprūpi, šis piedāvājums var noderēt. Izmantojot šo pakalpojumu arī situācijās, ja jums vajadzīgs atstāt mājas, lai paveiktu dažādus darbus vai dotos atvaļinājumā, seniors varēs saņemt atbilstošu palīdzību.

Ne vien vienkāršs aprūpes centrs, bet īstas mājas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *