mājai un dārzam sētas risinājums tvora.lvIkvienam, kam pašlaik svarīgs ir īpašuma ierobežošanas jautājums (vārti, žogi), noteikti liksies interesants SIA “Tvora” pakalpojumu klāsts. Kompānija piedāvā šādus pakalpojumus: *bezmaksas projektēšana, žoga izmaksu kalkulācija pēc klienta norādītajiem teritorijas izmēriem; *iegādātās žoga komplektācijas nogādāšana uz klienta norādīto adresi Latvijā; *speciālistu ieteikumi montāžas jautājumos.

Pie SIA “Tvora” atrodams arī viens no daudzveidīgākajiem risinājumiem dārza norobežošanai. Pieejami dārzu žogi atšķirīgām platībām un  tie tiek piedāvāti atšķirīgos veidos/stilos un izmēros. Izvēlieties to, kas būs piemērots tieši Jūsu īpašajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, paneļu, plastmasas un citu materiālu dārza žogi. Piedāvātie dārza žogi, neatkarīgi no izvēlētā materiāla, ir ar garantiju, kas tikai liek uzsvaru uz ražojuma kvalitāti. Tāpat, visi dārza žogi pieejami par pieņemamām un klientiem draudzīgām cenām, – tas ir vēl viens iemesls, kāpēc uzticēties SIA “Tvora”.

Ja meklējat kvalitatīvu, bet tajā pat laikā finansiāli izdevīgu iežogojumu, viens no piemērotākajiem variantiem būs paneļu žogi. Paneļu žogi ir asociējas ne vien ar zemām izmaksām, bet arī ar kvalitatīvām un izturīgām stiepļu konstrukcijām, kas saglabā konstrukcijas aizsargfunkciju. Paneļu žogu konstrukcija sastāv no metāla stabiem , metāla stiprinājumiem un metāla stieplēm. Paneļu žogi lieliski derēs, lai ierobežotu sporta teritorijas, apdzīvotās zonas un citas lielas teritorijas, kur svarīgs uzticams žogs. Parasti žogu segmenti ir universāli un pieskaņojas ikviena objekta arhitektūrai.

Ja teritoriju vajadzīgs iežogot uz konkrētu laiku, labs variants ir mobīlie žogi, kas ir ātri un viegli uzstādāmi jebkurā teritorijā. Mobīlie žogi ir labs variants vietās, kurās notiek būvdarbi, brīvdabas koncerti, kā arī īslaicīgi ēku apdares renovācijas pasākumi u.c.. Mobilie žogi kalpo arī kā žogu sistēma, kas palīdz arī koordinēt cilvēku plūsmu pārpildītu pasākumu laikā, konkrēti iezīmējot ieejas un cilvēku plūsmas ceļus. Šādām vajadzībām var izmantot, piem., “gājēju barjeras”. Tvora mobilo žogu komplektā ietilpst: saliekamais siets no cinkotā tērauda, žoga rāmis un savienojumi, kā arī betona pamats.

Ja Jums ir radušies jautājumi par Jūsu īpašumam piemērotāko žogu variantu, sazinieties ar SIA “Tvora” meistariem, rakstot ziņu uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu +371 67881043. Uzņēmuma speciālisti noteikti konsultēs Jūs par piemērotāko žogu risinājumu!

MEKLĒ ŽOGU TERITORIJAS IEROBEŽOŠANAI? NOVĒRTĒ PIEDĀVĀJUMU NO TVORA.LV