Kvalitatīvi un labi montēti žogi un to sistēmas garantē ne tikai drošību un norobežo Jūsu privātīpašumu no pārējo acīm, bet arī rada patīkamu, personīgās telpas atmosfēru. Viss, kas vajadzīgs – ir jāsagādā kvalitatīvu žogu no nozares speciālistiem. Latvijā speciālisti šajā jomā ir uzņēmums SIA “Tvora”. Kompānija nodrošina dažāda veida pakalpojumus: *bezmaksas projektēšana, žoga izmaksu kalkulācija vadoties pēc klienta norādītajiem teritorijas izmēriem; *iegādātās žoga sistēmas piegāde uz pasūtītāja dzīvesvietu Latvijā; *ieteikumu sniegšana žogu montāžas risinājumiem.

Viens no zināmākajiem žogu risinājumiem ir metāla žogi. Metāla žogi ir gatavoti no augstas kvalitātes tērauda, līdzīgi kā vārtu sistēmas. Universāli metāla žogi ļoti labi veiks privātās teritorijas ierobežošanu un aizsargfunkciju. Tie ir universāli, jo veiksmīgi iederas vairumā arhitektūras objektu – privātmājām, ofisa ēkām, pat muzejiem u.c. Pilnīgi visi kompānijas ražotie metāla žogi, kā arī to sistēmas ir augstas kvalitātes. SIA “Tvora” piedāvājumā ir metāla žogi, izgatavoti no 20x20mm, 25x25mm, 60x40mm vai 80x20mm profiliem.

Ja interesējaties par kvalitatīvu, bet arī finansiāli izdevīgu iežogojumu, viens no piemērotākajiem risinājumiem ir paneļu žogi. Paneļu žogi ir asociējas ne tikai ar zemām izmaksām, bet arī ar kvalitatīvām un stingrām metāla stiepļu konstrukcijām, kas saglabā konstrukcijas aizsargfunkciju. Paneļu žogu sistēma sastāv no metāla stabiem ar stiprinājumiem un metāla sieta paneļiem vai horizontālām un vertikālam cinkotam metāla stieplēm. Paneļu žogi ļoti labi derēs, lai iežogotu sporta teritorijas, aiz mājām esošās dzīvojamās zonas un jebkuru citu vietu, kur svarīgs uzticams žogs. Vēl kāda būtiska paneļu žogu īpašība – paneļu žoga segmenti ir piemērojami ikvienas mājas arhitektūrai un apkārtējai videi.

Ja Jūsu mājai, darba ēkai vai uzņēmuma teritorijai ir nepieciešami iebraucamie vai ieejas vārti, Tvora.lv piedāvā izgatavot automātiskos un parastos vārtus pēc individuāla pasūtījuma. Divviru un bīdāmie vārti ir pilnīgi nokomplektēti ar tiem nepieciešamajiem stabiem un montāžas detaļām, tomēr tie nav vienīgie vārtu risinājumi. Uzņēmums piedāvā izturīgus un saskaņotus vārtu risinājumus katra klienta vajadzībām. SIA “Tvora” speciālisti arī konsultēs par Jums izdevīgāko un piemērotāko vārtu variantu – piem., lielā teritorijā izdevīgākie ir automātiskie vārti. Kā to pamatot? Automātisko vārtu sistēma ir komfortabla autovadītājiem, jo vārtus var atvērt ar elektroslēdzeni, neizkāpjot no automašīnas.

SIA “Tvora” piedāvā pārdomātus risinājumus un strādā ikviena klienta interesēs. Iepazīsties ar piedāvātajiem pakalpojumiem, apmeklējot www.tvora.lv [ http://www.tvora.lv/ ] vai rakstot uz info@tvora.lv.

MEKLĒ ŽOGA RISINĀJUMU ĪPAŠUMA IEROBEŽOŠANAI? IESKATIETIES TVORA.LV!