Ātrie kredīti aiznemties.lvLielākiem naudas tēriņiem var arī nepietikt ar ikmēneša algu. Ko darīt, ja mēneša beigās pietrūkst nauda kdienas vajadzībām, rēķiniem u.c.? Ātrs, ērts aizdevums, SMS kredīts – tas ir variants Tev! Reģistrējies SMScredit.lv mājaslapā, un dažu minūšu laikā nokārtosi radušās grūtības! SMScredit.lv piedāvā draudzīgus un uzticamus noteikumus itin visiem klientiem, kam svarīgi saņemt ātro naudas aizdevumu ar īsziņas starpniecību.

Jāatceras, ka aizdevuma summas noformēšanai ir jābūt vismaz 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam. Tikpat svarīga prasība – nav ieteicami iepriekš nokavēti aizdevuma regulārie maksājumi SMScredit.lv vai arī citās finanšu iestādēs vai pat neievēroti kredītsaistību noteikumi.

SMScredit.lv mājaslapā vari parocīgi izmantot kredīta aprēķināšanas rīku, kur atzīmēt vajadzīgo apjomu un periodu līdz 30 dienām. Uzskatāmi var redzēt, kāda apmēra summa ir jāatgriež līdz konkrētajam laikam, kurā ir iekļauta opcija arī palielināt SMS naudas aizdevuma atmaksas laiku. Ja esi izlēmis kārtot īstermiņa naudas aizdevumu ar SMS palīdzību, vajag piereģistrēties SMScredit.lv portālā. No Tevis tiks prasīta personas kontakti un bankas konta numurs, no tā nepieciešams pārskaitīt 0.01 EUR reģistrēšanās maksu. Pēc reģistrēšanās mājaslapā jebkurā laikā varēsi nosūtīt ātrā kredīta saņemšanas SMS uz telefona numuru 157 un noformēt SMS naudas aizdevumu katrreiz, kad vajadzīgs tūlītējs ātrais kredīts. SMS  ātrie kredīti internetā – opcija bez spriedzes, liekām formalitātēm un ļoti īsā laikā iegūt naudas aizdevumu precīzi kontā .Kad būs aizsūtīta SMS ātrā kredīta saņemšanai SMScredit.lv eksperti izvērtēs SMS ātrā kredīta pieteikumu un Tavu parādsaistību vēsturi, lai pārliecinātos par Tavām izdevībām bez kavēšanās atmaksāt ātro kredītu konkrētā termiņā. Tikai jaunajiem klientiem SMS kredīti internetā pieejami bez maksas! Tas nosaka – atdod tieši tādu summu, kādu saņēmi aizdevumā. Pirmais SMS kredīts bez maksas bez komisijas maksas un procentu likmes.

Nākot pretim klientiem, SMScredit.lv sniedz tādu opciju kā SMS ātrā kredīta atgriešanas pagarināšana. Situācijā, kad nav iespējams laikus atgriezt kredītu, iespējams palielināt naudas aizņēmuma atgriešanas periodu līdz pat 30 dienām. Lojāli pret klientiem un viņu vēlmēm – tāds ir SMScredit.lv!

MACIŅĀ APTRŪKSTAS NAUDA? SMS KREDĪTS IR TIEŠI LAIKĀ!