logo_lielsDarba inspekcija ziņo, ka pagājušajā gadā Latvijā dažādos nelaimes starpgadījumos darba vietā pavisam dažādus savainojumus guva 1 763 nodarbinātie, no kuriem 41 zaudēja dzīvību un 213 guva nopietnas traumas.

KURSI: CIVILĀ AIZSARDZĪBA

Civilā aizsardzība – ne mazāk nozīmīgi ir būt rīcības gatavībā nestandarta scenārijos. Kursi: civilā aizsardzība sniedz skaidru un viegli saprotamu darbības plānu dažādu katastrofu gadījumos. Darbinieki rīkosies atbilstoši izstrādātajiem soļiem un veiksmīgāk tiks galā ar notikušo nelaimi. Tātad, ja kursi: civilā aizsardzība ir aktuāli arī Tavā darba vietā, uztici to FN-SERVISS komandai – civilā aizsardzība un tās plāna izveide nozīmēs vēl lielāku drošību. Uzzini vairāk šeit!

Darba drošība ir aktuāla darba dienas daļa, kas ir aktuāla un svarīga visiem strādājošajam.

Nav būtiski, kādā sfērā darbojas uzņēmums, darba drošība ir būtisks aspekts ikvienā no tiem. Tieši tādēļ svarīgi par to rūpēties savlaicīgi – pirms noticis negadījums.

Statistika nav iepriecinoša – Darba inspekcija apkopojusi informāciju, kura liecina, ka darbā cietušo skaitam ir vērojama tendence palielināties.

Darba inspekcija informē, ka piecu gadu laikā kopējais nelaimes gadījumu skaits ir palielinājies par 43%. Tātad darba drošība darba vietās kļuvusi vēl aktuālāka kā pirms tam.

Ikviens no mums ir spējīgs gādāt par savu un citu kolēģu drošību.

PARŪPĒJIES PAR UGUNSDROŠĪBU UZŅĒMUMĀ KOPĀ AR FN-SERVISS

Ugunsdrošība – diemžēl nereti ugunsdrošība ir aspekts, kurš tiek ņemts vērā tikai tad, kad uzzina par traģiskām ugunsnelaimēm vai sarkanais gailis piemeklējis pašus. Lai izvairītos no problēmas, ugunsdrošība ir tā prioritāte, par kuru noteikti jāgādā.

Lai pilnvērtīgi parūpētos par tādu nozīmīgu lietu kā uzgunsdrošība, būtiski ne vien nopirkt visu nepieciešamo inventāru, bet arī uzkrāt zināšanas un tās pielietot . Parūpējies, lai ugunsdrošība ir labi organizēta arī Tavā darba vietā!. 2014. gadā darba inspekcija fiksēja 27 nelaimes gadījumus saistītus ar atklātu uguni, karstu vai degošu priekšmetu vai vidi. Tie ir negadījumi, kurus varēja novērst, vēršoties pie sertificētiem speciālistiem ar ilgu gadu pieredzi darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā.

Vides aizsardzība – jebkuras saimniecības rezultātā mēs aiz sevis atstājam mazāku vai lielāku ietekmi uz apkārt mums esošo vidi.

Absorbējošiem materiāliem un dažādiem līdzekļiem, kā arī izstrādātiem preventīvo pasākumu kopumam, ir jābūt ikviena kompānijas rīcībā, lai ar lepnumu varētu teikt: “Vides aizsardzība ir mūsu prioritāte!”

Gādā par šo nozīmīgo aspektu kopā ar FN-SERVISS profesionāļiem, kas ieteiks efektīvākos risinājumus, lai vides aizsardzība Tavā uzņēmumā būtu teicamā līmenī. Vides aizsardzība un ar to saistītie pasākumi ļaus arī spodrināt uzņēmuma tēlu.

DROŠA VIDE – DROŠA SAIMNIEKOŠANA

Viens no top darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālistiem Baltijā uzņēmums FN-SERVISS jau ilgus gadus Latvijā konsultē lielus un mazus uzņēmumus, organizācijas un dažādas valsts iestādes drošības jomā – ugunsdrošība, kursi: civilā aizsardzība, vides aizsardzība, darba drošība un ar to saistītas jomas ir viņu galvenās darbības sfēras.

Darba inspekcija apkopo informāciju par visiem oficiālajiem un reģistrētajiem nelaimes gadījumiem darba vietā, taču ievērojam daļa paliek ēnā. Darba drošība, kursi: civilā aizsardzība, ugunsdrošība un vides aizsardzība ir ikviena atbildīga saimniecības darbības prioritātes.

Kompānijas FN-SERVISS prasmīgie padomnieki izanalizēs Jūsu saimniecības darbību un piedāvās praktiskus risinājumus vispiemērotāko drošības risinājumu realizēšanā, kā arī sniedz dažādus dažādus kvalifikācijas celšanas kursus Jūsu darbaspēka zināšanu celšanai.

Atstājiet savas rūpes FN-SERVISS pārziņā, lai kopīgiem spēkiem mēs celtu atbildības līmeni ne vien darba vidē, bet arī savā dzīves vietā. Kvalitatīva ugunsdrošība, kursi: civilā aizsardzība, vides aizsardzība, darba drošība un daudz citi pakalpojumi – FN-SERVISS.

LABA VESELĪBA – LABS BINZESS!