velosipēdiŠobrīd ir īstais laiks iegādāties kādu braucamrīku, kas spēj dot to, ko nespēj auto – svaigu gaisu, vēju matos un sauli! Ieskaties hansapost.lv! Tur pieejami gan motorolleri, gan kvadracikli, gan dažādi velosipēdi. Varbūt iepatiksies jaudīgais motorollers Fribest Champion? Tas ir kvalitatīvs motorollers ar ekonomisku 4-taktu motoru, piemērots divām personām, kuru svars kopā nepārsniedz 150 kg. Standarta aprīkojumā ir lietie diski un riepas. Šobrīd nopērkams par īpašu cenu!

Ja vēlies iegādāties jaunu riteni, arī tad ieskaties Hansapost.lv piedāvājumā. Tur iespējams iegādāties dažādu veidu velosipēdus, tādēļ katrs varēs atrast ko savām vajadzībām un gaumei piemērotu. Pieejami gan apvidus, gan kalnu, gan arī pilsētas un pat saliekamie velosipēdi.

Piemēram, kalnu velosipēdi paredzēti atpūtai un sportam, braucot pa kalniem.

Būtiski, ka  veikalā Hansapost.lv velosipēdus iespējams iegādāties visai ģimenei – piedāvājumā gan sieviešu un vīriešu, gan arī bērnu velosipēdi un to aprīkojums.

Plašā izvēlē sieviešu velosipēdi. Piemēram, klasiskie pilsētas tipa velosipēdi ir ar papildu elegantiem aprīkojumiem dāmu ērtībām: zvaniņu, velosipēda groziņu, bagāžas rāmi, ķēdes un dubļu sargiem.

Piedāvājumā arī saliekamie velosipēdi, kas ir ne vien ērti pārvadājami, bet arī neaizņem daudz vietas. Īpaši būtiski tas būs, piemēram, ceļojuma vai brīvdienu laikā, kad kādu ceļa posmu paredzēts pārvietoties ar auto.

Hansapost.lv nopērkami bērnu velosipēdi visām gaumēm un vecumiem. Klāstā riteņi, kas paredzēti bērniem jau no 3 gadu vecuma. Savukārt bērniem no 6-8 gadu vecumam būs piemērots zēnu velosipēds Volare Ambush Junior Cross, bet meitenēm – elegantais Fuji Sandblaster koši zaļā krāsā. Tāpat iespējams iepriecināt mazo dāmu ar gaisīgi violetā un debeszilos toņos krāsoto Paul Frank Cruiser 20, kas šobrīd pieejams par labu cenu! Savukārt lielākie puiši noteikti novērtēs Forester, kas ir izturīgs tērauda rāmja velosipēds ar 18 iespējamiem ātrumiem. Bet jaunās dāmas varēs baudīt silto laiku braucot ar ērto, kvalitatīvo un izturīgo meiteņu velosipēdu Harmonija, arī tā braucienu var regulēt ar ātrumiem.

Šobrīd ļoti iecienīti ir pilsētas velosipēdi. Daudzās Eiropas pilsētās ar šādiem braucamrīkiem uz darbu brauc pat solīdi kungi uzvalkos. Šādi divriteņi parasti ir gan ar, gan bez ātrumu pārslēga. Ieskaties Hansapost.lv – tur pieejami dažādi gan sievietēm, gan arī vīriešiem piemēroti pilsētas velosipēdi!

Hansapost.lv – viss aizraujošiem piedzīvojumiem!

 

HANSAPOST.LV- VELOSIPĒDI AKTĪVAM DZĪVESVEIDAM